Povezane vesti

Emotivno pismo drugarice devojčice ubijene u ribnikaru razara dušu: „Nisam stigla da ti kažem...“

Emotivno pismo drugarice devojčice ubijene u ribnikaru razara dušu: „Nisam stigla da ti kažem...“

Dnevnik 21.08.2023
Bol nakon masakra na Vračaru koji se odigrao 3. maja ove godine kada je dečak (14) u Osnovnoj školi „Vladislav Ribnikar” usmrtio devet svojih vršnjaka i radnika obezbeđenja, ne jenjava. Na društvenoj platformi Fejsbuk majka ubijene devojčice… »
"Bićeš uvek moja nebeska drugarica": Pismo drugarice devojčice koja je ubijena u "Ribnikaru" slama srca: "Duboko u sebi…

"Bićeš uvek moja nebeska drugarica": Pismo drugarice devojčice koja je ubijena u "Ribnikaru" slama srca: "Duboko u sebi…

Blic 21.08.2023
"Draga Ana, pišem ti ovo pismo iako znam da smo udaljene hiljade nebeskih milja. Duboko u sebi verujem da negde postojiš i da se upravo sada sećaš svih svojih drugara, pa i mene. Možda vidiš kako nas dve zajedno trčimo Krašićima sa celim vozićem… »
"Kada nestane i poslednji zrak svetlosti, reći ću ti..." Emotivno pismo drugarice devojčice ubijene u Ribnikaru: Reči…

"Kada nestane i poslednji zrak svetlosti, reći ću ti..." Emotivno pismo drugarice devojčice ubijene u Ribnikaru: Reči…

Kurir 21.08.2023
Bol nakon masakra na Vračaru koji se odigrao 3. maja ove godine kada je dečak (14) u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" usmrtio devet svojih vršnjaka i radnika obezbeđenja, ne jenjava. Na društvenoj platformi Fejsbuk majka ubijene devojčice… »
"Ana, svake noći spavam sa tvojom sovom ušarom, seća me na tebe ": Bolno pismo drugarice ubijene iz Ribnikara

"Ana, svake noći spavam sa tvojom sovom ušarom, seća me na tebe ": Bolno pismo drugarice ubijene iz Ribnikara

Telegraf 21.08.2023
Devojčica je u emotivnom pismu opisala koliko joj drugarica nedostaje. Devojčica Ana B. ubijena je u masakru koji se dogodio 3. maja u Osnovnoj školi " Vladislav Ribnikar" na Vračaru. Njena majka je na svom Fejsbuk profilu podelila pismo koje je… »

Vesti dana »