Povezane vesti

Milić Vukašinović ima sepsu? Muzičar u teškom stanju, lekari daju sve od sebe

Milić Vukašinović ima sepsu? Muzičar u teškom stanju, lekari daju sve od sebe

Mondo 21.08.2023
Zdravstveno stanje rokera Milića Vukašinovića je zabrinjavajuće. Zdravstveno stanje rokera Milića Vukašinovića je zabrinjavajuće. Roker Milić Vukašinović, koji je nedavno hitno operisan u Urgentnom centru, gde mu je pretila čak i amputacija… »
"Imam vodu u plućima, na kiseoniku sam": Milić Vukašinović se oglasio iz bolnice, otkrio u kakvom je stanju

"Imam vodu u plućima, na kiseoniku sam": Milić Vukašinović se oglasio iz bolnice, otkrio u kakvom je stanju

Blic 21.08.2023
Roker Milić Vukašinović, koji je nedavno hitno operisao nogu u Urgentnom centru, navodno je ponovo završio na klinici i to na Opštoj intenzivnoj nezi u Urgentnom zbog problema sa disanjem. Njegova supruga je na društvenoj mreži potražila pomoć, a… »
Kurir saznaje! Milić Vukašinović ima sepsu: Pevačevo stanje sve gore

Kurir saznaje! Milić Vukašinović ima sepsu: Pevačevo stanje sve gore

Kurir 21.08.2023
Roker Milić Vukašinović, koji je nedavno hitrno operisan u Urgentnom centru noge, gde mu je pretila čak i amputacija iste, ponovo je završio na klinici i to na Opštoj intenzivnoj negi u Urgentnom zbog problema sa disanjem. Tokom danas smo već… »
Milić Vukašinović završio u Urgentnom centru zbog problema sa disanjem: Ovo su detalji

Milić Vukašinović završio u Urgentnom centru zbog problema sa disanjem: Ovo su detalji

Nova 21.08.2023
Nakon što je nedavno pušten na kućno lečenje posle operacije aneurizme, poznati roker Milić VUkašinović ponovo je završio u bolnici. Milić Vukašinović pre nešto više od mesec dana operisan je u Urgentnom centru, a sada je ponovo završio u… »
Milić Vukašinović se oseća loše: Imam problem sa disanjem, kao pred smrt!

Milić Vukašinović se oseća loše: Imam problem sa disanjem, kao pred smrt!

Svet plus 21.08.2023
Roker Milić Vukašinović je nedavno operisan ali se i sada oseća loše. Imam problem sa disanjem, kao pred smrt, kaže on, a njegova supruga moli za pomoć. Vukašinović je operisan u Urgentnom centru, a u pitanju je noga, gde mu je pretila čak i… »
Milić Vukašinović opet završio na Urgentnom! Muzičar ima problema s disanjem, supruga traži pomoć - "Kao pred smrt"

Milić Vukašinović opet završio na Urgentnom! Muzičar ima problema s disanjem, supruga traži pomoć - "Kao pred smrt"

Mondo 21.08.2023
Roker Milić Vukašinović opet je završio u Urgentnom centru, a njegova supruga se oglasila na društvenim mrežama i zamolila za pomoć. Roker Milić Vukašinović opet je završio u Urgentnom centru, a njegova supruga se oglasila na društvenim… »

Vesti dana »