Povezane vesti
Dramatični prizori iz Kalifornije: Uragan Hilari čupao drveće, plavio puteve
N1 Info 21.08.2023
Južni i jugozapadni delovi Kalifornije pogođnei su bujičnim poplavama, odronima kamenja i velikom količinom blata nakon što je uragan Hilari pogodio ovu obalsku državu. Nacionalni centar za uragane upozorio je da bi neke poplave mogle biti „opasne po… »
Uragan Hilary donosi Kaliforniji katastrofalne poplave
Bloomberg Adria 21.08.2023
Kalifornija i jugozapadni deo SAD pripremaju za katastrofalne poplave jer uragan Hilary donosi obilne kiše i plimu zbog koje je otkazano na stotine letova. Uragan Hilary stigao je na obalu Kalifornije kasno u nedelju. Najjači vetrovi oslabili do brzine… »
Tropska oluja Hilari ide ka zapadnoj obali SAD
Danas 20.08.2023
Tropska oluja Hilari danas je ubrzavala ka severu od obale meksičke savezne države Bahije ka regionu zapadne obale SAD gde se očekuje da će izazvati obilne poplave, klizišta, izolovana tornada, jake vetrove i nestanke struje. Oluja se nalazi oko 350… »
Vesti dana »

Uhapšene dve osobe osumnjičene da su kamenicama razbile staklo na prostorijama SNS u Cvijićevoj ulici
Blic pre 4 satijoš 3 povezane

Vremenska prognoza za sredu, 20. avgust: Sunčano, temperatura do 33 stepena
Beta pre 1 satjoš 3 povezane