Povezane vesti

Turistička agencija nudila jeftine aranžmane, pa bankrotirala: Putnici koji su uplatili novac za letovanje šokirani

Turistička agencija nudila jeftine aranžmane, pa bankrotirala: Putnici koji su uplatili novac za letovanje šokirani

Nova 22.08.2023
Putnici koji su posredstvom turističke agencije "Guliver" iz Kraljeva uplatili smeštaj u nekom od letovališta u Grčkoj, zatečeni su informacijom koja se pojavila u medijima, da agencija nije obezbedila vaučere koje su turisti ranije platili. „Ne… »
"Baš sam se radovala Paraliji,: Al' pokraše me za letovanje!" Penzionerka uplatila odmor, agencija iznenada zatvorena: "Niko…

"Baš sam se radovala Paraliji,: Al' pokraše me za letovanje!" Penzionerka uplatila odmor, agencija iznenada zatvorena: "Niko…

Blic 22.08.2023
Ispred lokala u ulici Omladinska broj 32, gde se nalazi turistička agencija "Guliver" koja je iznenadno zatvorena, zatekli smo više ljudi koji su dolazili da traže objašnjenje za ovakva neočekivana dešavanja, ali su naišli samo na zaključana… »
"Pokradena sam, niko me nije ni obavestio" Penzionerka o agenciji iz Kraljeva koja je bankrotirala, ostala bez letovanja

"Pokradena sam, niko me nije ni obavestio" Penzionerka o agenciji iz Kraljeva koja je bankrotirala, ostala bez letovanja

Mondo 22.08.2023
Penzionerka je ispričala da je niko iz agencije "Guliver", koja je bankrotirala, nije obavestio o tome da letovanje neće moći da bude ostvareno. Penzionerka je ispričala da je niko iz agencije "Guliver", koja je bankrotirala, nije obavestio o tome da… »

Vesti dana »