Povezane vesti

„Tražio sam morfijum od doktora“: Milić otkrio nove detalje o zdravstvenom stanju

„Tražio sam morfijum od doktora“: Milić otkrio nove detalje o zdravstvenom stanju

Nova 22.08.2023
Ponovo se oglasio iz Urgentnog centra. Milić Vukašinović ima ozbiljnih problema sa zdravljem. Roker je za Nova.rs otkrio kako ima vodu u plućima, visok krvni pritisak, kao i da mu je to treća boljka za kratko vreme. Sada je ponovio da ga noga, koju… »
"Tražio sam doktorima da mi daju morfin": Milić Vukašinović trpi jake bolove: "Prerezali su mi nerve u nozi"

"Tražio sam doktorima da mi daju morfin": Milić Vukašinović trpi jake bolove: "Prerezali su mi nerve u nozi"

Blic 22.08.2023
Milić Vukašinović (73) nalazi se u bolnici gde je primljen usled pogoršanog zdravstvenog stanja nakon operacije noge zbog aneurizme. Ispostavilo se da je zaražen bolničkom bakterijom, nakon čega se susreo sa problemima disanja. On se sada oglasio… »
Milić Vukašinović i dalje u bolnici! Otežano disao i imao problem sa srcem, evo kako se sada oseća - "To su ružne scene"

Milić Vukašinović i dalje u bolnici! Otežano disao i imao problem sa srcem, evo kako se sada oseća - "To su ružne scene"

Mondo 22.08.2023
Proslavljeni roker Milić Vukašinović i dalje se nalazi u bolnici. Proslavljeni roker Milić Vukašinović i dalje se nalazi u bolnici. Milić Vukašinović, koji je nedavno hitno operisan u Urgentnom centru, gde mu je pretila čak i amputacija noge… »
Ne da se Milić Vukašinović: Roker otkrio kako se oseća - Ovo je treća boljka s kojom se suočavam

Ne da se Milić Vukašinović: Roker otkrio kako se oseća - Ovo je treća boljka s kojom se suočavam

Večernje novosti 22.08.2023
ROKER Milić Vukašinović hitno je primljen u bolnicu zbog otežanog disanja, a sada se oglasio i progovorio o svom zdravstvenom stanju. Foto: V. Danilov - Ovo je treća boljka s kojom se suočavam. Bila mi je voda u plućima, to su rešili, teško sam… »
Milić Vukašinović se oglasio iz bolnice: "Imam vodu u plućima, na kiseoniku sam"; Njegova supruga moli za pomoć!

Milić Vukašinović se oglasio iz bolnice: "Imam vodu u plućima, na kiseoniku sam"; Njegova supruga moli za pomoć!

Dnevnik 22.08.2023
Roker Milić Vukašinović, koji je nedavno hitno operisao nogu u Urgentnom centru, oglasio se juče i progovorio o novom zdravstvenom problemu. Milićeva supruga se oglasila na društvenim mrežama i potražila pomoć, a muzičar se oglasio za "Blic" i… »
"To su jako ružne scene, žena suzana me je presvlačila": Milić Vukašinović saznao još jednu dijagnozu, oglasio se iz…

"To su jako ružne scene, žena suzana me je presvlačila": Milić Vukašinović saznao još jednu dijagnozu, oglasio se iz…

Blic 22.08.2023
Roker Milić Vukašinović hitno je primljen u bolnicu zbog otežanog disanja, a sada se oglasio i progovorio o svom zdravstvenom stanju. - Ovo je treća boljka s kojom se suočavam. Bila mi je voda u plućima, to su rešili, teško sam disao, imao sam… »
Milić Vukašinović otkriva u kakvom je stanju! Sad se suočava s ovom bolešću, problem mu pravi bakterija: Scene su jako…

Milić Vukašinović otkriva u kakvom je stanju! Sad se suočava s ovom bolešću, problem mu pravi bakterija: Scene su jako…

Kurir 22.08.2023
Milić Vukašinović i dalje se nalazi u bolnici gde je primljen zbog otežanog disanja. Kako je ranije rekao imao je vodu u plućima, a sada za Kurir otkriva da je sve prouzrokovala bakterija koju je dobio nakon operacije aneurizme u nozi. - Ovo je… »

Vesti dana »