Povezane vesti

Moraš hiljadu puta da zažmuriš ako hoćeš da sačuvaš brak! Boban Rajović iskreno o prevari: Za suprugu je bilo jako…

Moraš hiljadu puta da zažmuriš ako hoćeš da sačuvaš brak! Boban Rajović iskreno o prevari: Za suprugu je bilo jako…

Mondo 22.08.2023
Boban Rajović je zahvalan supruzi s kojom ima troje dece i više od trideset godina uspešan brak. Boban Rajović je zahvalan supruzi s kojom ima troje dece i više od trideset godina uspešan brak. Boban Rajović često i iskreno govori o tome koliko… »
„Ako hoćeš da sačuvaš brak moraš hiljadu puta da zažmuriš“: Boban Rajović iskreno o supruzi i prevarama u braku

„Ako hoćeš da sačuvaš brak moraš hiljadu puta da zažmuriš“: Boban Rajović iskreno o supruzi i prevarama u braku

Nova 22.08.2023
Rajović tvrdi da se zbog prirode posla mnogo puta našao pred iskušenjima, ali da porodicu nikada nije kompromitovao. Pop pevač Boban Rajović već godinama je u skladom braku sa suprugom Draganom, a sa kojom ima troje dece. Kako je ranije govorio… »
"Ako hoćeš da sačuvaš brak, moraš 1.000 puta da zažmuriš" Boban Rajović priznao da li je prevario suprugu: Moja žena

"Ako hoćeš da sačuvaš brak, moraš 1.000 puta da zažmuriš" Boban Rajović priznao da li je prevario suprugu: Moja žena

Kurir 22.08.2023
Boban Rajović godina je u skladnom braku sa suprugom sa kojom ima troje dece. Međutim, jednom prilikom je izjavio da svoju ženu voli najviše, ali da je u životu bio neveran, a onda je modifikovao izjavu. - Nikad nisam prevario ženu, a jesam govorio… »
"Žena mi je oprostila sve da bi nam spasila brak": Boban Rajović je ovako pričao o supruzi: "Kako da ne pogledam drugu, a…

"Žena mi je oprostila sve da bi nam spasila brak": Boban Rajović je ovako pričao o supruzi: "Kako da ne pogledam drugu, a…

Blic 22.08.2023
Pevač Boban Rajović godina je u skladnom braku sa suprugom sa kojom ima troje dece. Međutim, jednom prilikom je izjavio da svoju ženu voli najviše, ali da je u životu bio neveran, a onda je modifikovao izjavu. - Nikad nisam prevario ženu, a jesam… »

Vesti dana »