Povezane vesti

UEFA kaznila Partizan sa 70.000 evra i zatvaranjem dela tribina za 17.000 mesta

UEFA kaznila Partizan sa 70.000 evra i zatvaranjem dela tribina za 17.000 mesta

Politika 22.08.2023
NION - Evropska fudbalska unija (UEFA) saopštila je večeras da je novčano kaznila Partizan sa ukupno 70.000 evra i zatvaranjem dela tribina za 17.000 mesta na narednoj utakmici u evropskim takmičenjima u kojoj će "crno-beli" biti domaćini zbog… »
Partizan bez 70.000 evra i 17.000 navijača

Partizan bez 70.000 evra i 17.000 navijača

Sportski žurnal 22.08.2023
UEFA kaznila Partizan zbog rasističkih povika novčano i zatvaranjem tribina. Evropska fudbalska unija (UEFA) saopštila je da je novčano kaznila Partizan sa ukupno 70.000 evra i zatvaranjem dela tribina za 17.000 mesta na narednoj utakmici u evropskim… »
Partizan kažnjen i zbog vređanja Vazure i Vučića

Partizan kažnjen i zbog vređanja Vazure i Vučića

Sport klub 22.08.2023
Evropska fudbalska unija (UEFA) saopštila je da je novčano kaznila Partizan sa ukupno 70.000 evra i zatvaranjem dela tribina za 17.000 mesta na narednoj utakmici u evropskim takmičenjima u kojoj će "crno-beli" biti domaćini zbog ispada navijača na… »
Jovanović: Bio sam spreman da šutiram penal protiv Sabaha, pritisak me motiviše

Jovanović: Bio sam spreman da šutiram penal protiv Sabaha, pritisak me motiviše

Sportski žurnal 22.08.2023
Partizan je pre pet dana izborio plasman u plej-of Lige konferencije, pošto je posle boljeg izvođenja penala eliminisao Sabah. Golman fudbalskog kluba Partizan Aleksandar Jovanović izjavio je da je bio spreman i da šutira jedanaesterac za crno-bele u… »
Jovanović: Volim odgovornost, pritisak u Partizanu me motiviše

Jovanović: Volim odgovornost, pritisak u Partizanu me motiviše

Euronews 22.08.2023
Fudbaleri Partizana će u četvrtak od 18.30 (TV Arena 1 Premium) gostovati Nordsjelandu u plej-ofu za plasman u Ligu konferencija, pošto su na svom terenu nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca eliminisali Sabah. Jedan od junaka tog susreta svakako je… »
Jovanović: Bio sam spreman da šutiram penal protiv Sabaha

Jovanović: Bio sam spreman da šutiram penal protiv Sabaha

Sport klub 22.08.2023
Golman fudbalskog kluba Partizan Aleksandar Jovanović izjavio je da je bio spreman i da šutira jedanaesterac za "crno-bele" u penal seriji protiv Sabaha u revanš meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija. Partizan je pre pet dana izborio… »
"Nemaju oni mentalitet kao mi!" Jovanović pred Nordsjeland: Kada je teško, mi idemo napred

"Nemaju oni mentalitet kao mi!" Jovanović pred Nordsjeland: Kada je teško, mi idemo napred

Večernje novosti 22.08.2023
Golman fudbalskog kluba Partizan Aleksandar Jovanović izjavio je danas da je bio spreman i da šutira jedanaesterac za "crno-bele" u penal seriji protiv Sabaha u revanš meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija. FK Partizan Partizan je pre… »

Vesti dana »