Povezane vesti

Milanović: Neka hrvatske navijače tretiraju prema pravilima ratnog prava, pa ćemo skupiti sto Grka i zameniti ljude

Milanović: Neka hrvatske navijače tretiraju prema pravilima ratnog prava, pa ćemo skupiti sto Grka i zameniti ljude

Euronews 22.08.2023
Hrvatski predsednik Zoran Milanović rekao je danas da se iza slučaja Dinamovih navijača, koji su gotovo dve nedelje pritvoreni u grčkim zatvorima, krije politička farsa i da hrvatska vlada tu ne može mnogo da učini. On je istakao da treba sačekati… »
Milanović: To što su toliko dugo zatvoreni navijači u Grčkoj je politička farsa

Milanović: To što su toliko dugo zatvoreni navijači u Grčkoj je politička farsa

RTV 22.08.2023
ZAGREB - Hrvatski predsednik Zoran Milanović rekao je danas da se iza slučaja Dinamovih navijača, koji su gotovo dve nedelje pritvoreni u grčkim zatvorima, krije politička farsa i da hrvatska vlada tu ne može mnogo da učini. On je istakao da treba… »
Milanović: Hrvatski navijači su tamo ratni zarobljenici, skupićemo i mi sto Grka

Milanović: Hrvatski navijači su tamo ratni zarobljenici, skupićemo i mi sto Grka

N1 Info 22.08.2023
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović rekao je da su pritvoreni navijači kao "ratni zarobljenici". "Onda ćemo zameniti ljude, skupićemo i mi sto Grka", istakao je. Komentirajući situaciju s hrvatskim državljanima pritvorenima u Atini nakon sukoba sa… »
Oni su ratni zarobljenici, i za delije bih to rekao Šok izjava predsednika Hrvatske: Svinjarija! Skupićemo i mi 100 Grka

Oni su ratni zarobljenici, i za delije bih to rekao Šok izjava predsednika Hrvatske: Svinjarija! Skupićemo i mi 100 Grka

Mondo 22.08.2023
Zoran Milanović je oštro govorio o hapšenju Hrvata u Atini zbog ubistva grčkog navijača. Zoran Milanović je oštro govorio o hapšenju Hrvata u Atini zbog ubistva grčkog navijača. Predsednik Hrvatske Zoran Milanović oglasio se o hapšenju… »

Vesti dana »