Povezane vesti

Pakistan: Svih osmoro putnika, među njima šestoro dece, izbavljeno iz žičare koja visila iznad provalije

Pakistan: Svih osmoro putnika, među njima šestoro dece, izbavljeno iz žičare koja visila iznad provalije

BBC News 23.08.2023
Posle 12 sati, spasioci su izbavili osmoro putnika, od kojih šestoro dece, iz kabine žičare koja je visila iznad provalije. Uhapšen vlasnik žičare. Svih osmoro ljudi, među kojima šestoro dece, spaseno je iz kabine žičare koja je visila na 274… »
Satima iznad provalije, jedan se onesvestio: „Mislio sam da mi je poslednji dan“

Satima iznad provalije, jedan se onesvestio: „Mislio sam da mi je poslednji dan“

N1 Info 23.08.2023
Gotovo 16 sati trajala je agonija zarobljenih u žičari na severu Pakistana. Svih osam osoba, među kojima je šestoro dece, spaseno je u kasnim večernjim satima. Svi zarobljeni u žičari izvučeni su u utorak uveče na sigurno. Prvo dvoje spaseno je… »
Ovo su deca koja su 15 sati visila na žičari iznad provalije: Svi su bezbedni, neki su spaseni zip lajnom

Ovo su deca koja su 15 sati visila na žičari iznad provalije: Svi su bezbedni, neki su spaseni zip lajnom

Telegraf 23.08.2023
Dvoje dece spaseno je helikopterima tokom dana, pre nego što su ostali izvučeno na sigurno preko zip lajna tokom rizične noćne operacije. Svih osmoro putnika spaseno je iz kabine žičare koja je visila na 400 metara iznad provalije u Pakistanu više… »
Pakistan: Svih osmoro putnika, među njima šestoro dece, izbavljeno iz žičare koja visila iznad provalije

Pakistan: Svih osmoro putnika, među njima šestoro dece, izbavljeno iz žičare koja visila iznad provalije

Danas 23.08.2023
Svih osmoro ljudi, među kojima šestoro dece, spaseno je iz kabine žičare koja je visila na 274 metara iznad provalije na severoistoku Pakistana. Neki su iz kabine izvučeni u helikopter, a kada je pao mrak, ostali su bezbedno spušteni na zemlju… »
Spaseni svi putnici iz žičare zagalavljene iznad provalije u Pakistanu

Spaseni svi putnici iz žičare zagalavljene iznad provalije u Pakistanu

Danas 22.08.2023
Pakistansko ministarstvo unutrašnjih poslova saopštilo je da su i preostale tri osobe spašene iz žičare, što znači da je operacija završena i da je svih osmoro putnika odvedeno na sigurno. Anvar ul Hak Kakar, vršilac dužnosti pakistanskog… »
Pakistan: Svih osmoro putnika, među njima šestoro dece, izbavljeno iz žičare koja visi iznad provalije

Pakistan: Svih osmoro putnika, među njima šestoro dece, izbavljeno iz žičare koja visi iznad provalije

Danas 22.08.2023
Svih osmoro ljudi, među kojima šestoro dece, spaseno je iz kabine žičare koja je visila na 274 metara iznad provalije na severoistoku Pakistana. Neki su iz kabine izvučeni u helikopter, a kada je pao mrak, ostali su bezbedno spušteni na zemlju… »

Vesti dana »