Povezane vesti

Milanović: Grci drže hrvatske navijače kao da smo u ratu, da mi onda skupimo sto Grka i razmenimo ih

Milanović: Grci drže hrvatske navijače kao da smo u ratu, da mi onda skupimo sto Grka i razmenimo ih

Radio 021 23.08.2023
Hrvatski predsednik Zoran Milanović rekao je da se iza slučaja Dinamovih navijača, koji su gotovo dve nedelje pritvoreni u grčkim zatvorima, krije politička farsa i da hrvatska vlada tu ne može mnogo. On je istakao da treba sačekati da se vidi za… »
Milanović: Hrvatski navijači su tamo ratni zarobljenici, skupićemo i mi sto Grka

Milanović: Hrvatski navijači su tamo ratni zarobljenici, skupićemo i mi sto Grka

Danas 22.08.2023
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović rekao je da su pritvoreni navijači kao „ratni zarobljenici“. „Onda ćemo zameniti ljude, skupićemo i mi sto Grka“, istakao je. Komentirajući situaciju s hrvatskim državljanima pritvorenima u Atini nakon… »
"Skupićemo i mi 100 grka pa ćemo se menjati": Hit izjava Zorana Milanovića o hrvatskim navijačima u Grčkoj: "Radi se o…

"Skupićemo i mi 100 grka pa ćemo se menjati": Hit izjava Zorana Milanovića o hrvatskim navijačima u Grčkoj: "Radi se o…

Blic 22.08.2023
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović rekao je da se iza slučaja Dinamovih navijača koji su gotovo dve nedelje pritvoreni u grčkim zatvorima krije politička farsa i da vlada Hrvatske tu ne može mnogo učiniti. - Vladi nije jednostavno, premijer je… »

Vesti dana »