Povezane vesti

Nestala kraljica splavova se vratila posle 10 godina! Krije se u novom stanu u elitnom delu Beograda - Prošla sam pakao!

Nestala kraljica splavova se vratila posle 10 godina! Krije se u novom stanu u elitnom delu Beograda - Prošla sam pakao!

Mondo 23.08.2023
Danijela Vranić posle 10 godina medijske ilegale ponovo se vraća na scenu, a otkrila je i gde se sada krije od radoznalih pogleda. Danijela Vranić posle 10 godina medijske ilegale ponovo se vraća na scenu, a otkrila je i gde se sada krije od… »
Prva izjava "kraljice splavova" posle 10 godina: Danijela Vranić o odlasku sa estrade: "Kolege su me razočarale, komšije su…

Prva izjava "kraljice splavova" posle 10 godina: Danijela Vranić o odlasku sa estrade: "Kolege su me razočarale, komšije su…

Blic 23.08.2023
Danijela Vranić, "kraljica splavova", kako su je mnogi zvali zbog uspešne karijere, povukla se sa javne scene pre oko deset godina, a sada se prvi put nakon toliko vremena oglasila i otkrila da planira povratak na javnu scenu, kao i da je razočarana u… »
Kraljica splavova posle 10 godina izašla iz ilegale! Evo gde se sve vreme krila Danijela Vranić, nije daleko od kafana

Kraljica splavova posle 10 godina izašla iz ilegale! Evo gde se sve vreme krila Danijela Vranić, nije daleko od kafana

Kurir 23.08.2023
Danijela Vranić je kupila stan u "Beogradu na vodi"! Folkerka koja se pre 10 godina povukla iz javnosti, nedavno se preselila u novi stan. - Stan u kojem sam živela pored beogradske Arene prodala sam još pre pet godina. Kupila sam nekretninu u Beogradu… »

Vesti dana »