Povezane vesti
Grad Subotica poziva građane da se jave za naknadu štete zbog nevremena
Večernje novosti 23.08.2023
Gradska uprava Subotice poziva građane da prijave štetu nastalu kao posledica elementarne nepogode u julu tekuće godine. Foto: Novosti Stanovnici Subotice kojima su oštećeni ili porušeni stambeni objekti usled dejstva jakog olujnog vetra, grada i kiše… »
Kragujevac: Javni poziv za prijavu štete na stambenim zgradama
Pressek 23.08.2023
Centralna komisija za utvrđivanje štete nastale usled elementarne nepogode, prouzrokovane obilnim padavinama na teritoriji grada Kragujevca objavila je Javni poziv za upravnike stambenih zajednica da prijave štete na stambenim zgradama nastale tokom jula… »
Mitrovčani štetu od nevremena na porodičnim objektima mogu da prijave još osam dana: Pet kategorija za isplatu pomoći
Ozon 23.08.2023
Gradska uprava za saobraćaj, komunalne i inspekcijske poslove Grada Sremska Mitrovica će danas raspisati Javni poziv građanima za prijavu štete nastale na porodičnim objektima u svojini građana usped dejstva jakog olujnog vetra, grada i kiše u toku jula… »
Vesti dana »
Paragvaj priredio najveće iznenađenje na Mundijalu: Nemačka nakon penala eliminisana već u šesnaestini finala
Danas pre 1 satjoš 18 povezanih
Đoković posle teške pobede protiv Kineza progovorio o teškoj temi: "Vidim da se Alkaraz i neki žale..."
Telegraf pre 2 satajoš 10 povezanih
Nemački mediji: Policija sumnja da je spor oko starateljstva nad bebom mogući motiv ubistva šestoro ljudi
Danas pre 3 satajoš 1 povezana
Milanović kontra Plenkovića: Hrvatski vojnici neće na vojnu paradu u Parizu
Danas pre 9 satijoš 1 povezana
UŽIVO: Pratimo derbi! Marokanci propustili dve sjajne prilike
Sport klub pre 17 minutajoš 3 povezane



