Povezane vesti

Tepić: Gašićeva laž je sramota države

Tepić: Gašićeva laž je sramota države

Nova 23.08.2023
Izvinjenje predsednika Srbije Aleksandra Vučića Nemačkoj zbog laži ministra unutrašnjih poslova Bratislava Gašića da je ubica Olivera Ivanovića pod zaštitom te države došlo je prekasno jer je učinjena ogromna šteta državi Srbiji i građanima… »
Vučićevo izvinjenje za dve „mete“: Poruka prija ušima Nemačke, ali i glasačima

Vučićevo izvinjenje za dve „mete“: Poruka prija ušima Nemačke, ali i glasačima

N1 Info 23.08.2023
Dva meseca je prošlo otkako je ministar policije Bratislav Gašić u Skupštini Srbije optužio Nemačku da štiti ubicu Olivera Ivanovića. Potpuno iznenadno, predsednik Srbije Aleksandar Vučić se danas za ovu izjavu izvinio, rekavši da je Nemačka… »
Predsednik se izvinio Nemačkoj

Predsednik se izvinio Nemačkoj

Politika 23.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas da je dužan Nemcima jedno izvinjenje, jer smo od njihovih službi dobili uveravanja i dokaze da oni ne prikrivaju podatke u vezi sa ubistvom Olivera Ivanovića. „Dužan sam Nemcima jedno… »
Vučić se izvinio Nemačkoj

Vučić se izvinio Nemačkoj

IndeksOnline 23.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas da je dužan Nemcima jedno izvinjenje, jer smo od njihovih službi dobili uveravanja i dokaze da oni ne prikrivaju podatke u vezi sa ubistvom Olivera Ivanovića. – Dužan sam Nemcima jedno… »
Vučić se izvinio Njemačkoj

Vučić se izvinio Njemačkoj

Al Jazeera 23.08.2023
Aleksandar Vučić je rekao da je Srbija dobila uvjeravanje i dokaze da Njemačka ne prikriva podatke o ubistvu Olivera Ivanovića. Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić izvinio se u srijedu Njemačkoj zbog tvrdnji ministra unutarnjih poslova Bratislava… »
Vučić se ispričao Njemačkoj zbog lažnih Gašićevih tvrdnji

Vučić se ispričao Njemačkoj zbog lažnih Gašićevih tvrdnji

SEEbiz 23.08.2023
BEOGRAD - Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić ispričao se u srijedu Njemačkoj zbog tvrdnji ministra unutarnjih poslova Bratislava Gašića da pripadnici njemačke tajne službe prikrivaju ubojicu jednog od lidera kosovskih Srba Olivera Ivanovića… »
(VIDEO) Vučić se izvinio Nemačkoj zbog Gašića

(VIDEO) Vučić se izvinio Nemačkoj zbog Gašića

Danas 23.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izvinio se danas Nemačkoj zbog tvrdnji ministra unutrašnjih poslova Bratislava Gašića da pripadnici nemačke službe prikrivaju ubice u slučaju jednog od lidera kosovskih Srba Olivera Ivanovića. Mi smo… »
Vučić se izvinio Nemačkoj

Vučić se izvinio Nemačkoj

Vesti online 23.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas da je dužan Nemcima jedno izvinjenje, jer smo od njihovih službi dobili uveravanja i dokaze da oni ne prikrivaju podatke u vezi sa ubistvom Olivera Ivanovića. – Dužan sam Nemcima jedno… »
Ispade da je Gašić lagao: Vučić se izvinio Nemačkoj zbog izjave ministra o ubistvu Olivera Ivanovića

Ispade da je Gašić lagao: Vučić se izvinio Nemačkoj zbog izjave ministra o ubistvu Olivera Ivanovića

Nova 23.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uputio je izvinjenje Nemačkoj zbog izjave ministra unutrašnjih poslova Bratislava Gašića da ta država skriva ubicu Olivera Ivanovića. „Mi smo proveravali i razgovarali sa pripadnicima nemačkih službi i… »
Vučić: Izvinjenje Nemcima - dobili smo dokaze da ne prikrivaju podatke u vezi sa ubistvom Olivera Ivanovića

Vučić: Izvinjenje Nemcima - dobili smo dokaze da ne prikrivaju podatke u vezi sa ubistvom Olivera Ivanovića

Insajder 23.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je dužan Nemačkoj izvinjenje jer su od njihovih službi dobili uveravanja i dokaze da oni ne prikrivaju podatke u vezi sa ubistvom Olivera Ivanovića. "Dužan sam Nemcima jedno izvinjenje, mi smo… »
Aleksandar Vučić se izvinio Nemačkoj zbog tvrdnji ministra Gašića

Aleksandar Vučić se izvinio Nemačkoj zbog tvrdnji ministra Gašića

Vreme 23.08.2023
Politika Bratislav Gašić je pre dva meseca u Skupštini Srbije rekao da država zna ko je ubica Olivera Ivanovića. Tačno znamo ko je ubica i tražili smo od nemačkih organa pod čijom je zaštitom taj čovek da nam daju podatke Pročitajte još: Sud… »
Vučić se izvinio Nemačkoj zbog Gašićevih tvrdnji o ubici Olivera Ivanovića

Vučić se izvinio Nemačkoj zbog Gašićevih tvrdnji o ubici Olivera Ivanovića

N1 Info 23.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izvinio se Nemačkoj zbog tvrdnji ministra Bratislava Gašića da je ubica Olivera Ivanovića pod zaštitom te države. „Mi smo razgovarali sa pripadnicima nemačke službe prethodnih 20 dana, od tvrdnji Bratislava… »
Vučić: Dužan sam Nemcima izvinjenje zbog Gašićeve izjave, dobili smo dokaze da oni ne prikrivaju ubicu Olivera Ivanovića

Vučić: Dužan sam Nemcima izvinjenje zbog Gašićeve izjave, dobili smo dokaze da oni ne prikrivaju ubicu Olivera Ivanovića

Euronews 23.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je rekao da je dužan Nemcima izvinjenje zbog izjave Bratislava Gašića povodom istrage o ubistvu Olivera Ivanovića. "Mi smo proverali, razgovarali smo sa pripadnicima obaveštajnih službi, od tvrdnji Bratislava… »
"U svoje ime tražim da ga prihvate": Vučić se izvinio Nemačkoj zbog tvrdnji ministra Gašića da prikrivaju ubice Olivera…

"U svoje ime tražim da ga prihvate": Vučić se izvinio Nemačkoj zbog tvrdnji ministra Gašića da prikrivaju ubice Olivera…

Blic 23.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izvinio se Nemačkoj zbog izjava ministra unutrašnjih poslova Bratislava Gašića, da Nemačka prikriva ubice mučki ubijenog lidera Građanske inicijative „Sloboda, demokratija, pravda" Olivera Ivanovića. - Dužan… »
Vučić se izvinio Nemačkoj zbog Gašićevih tvrdnji o ubici Olivera Ivanovića

Vučić se izvinio Nemačkoj zbog Gašićevih tvrdnji o ubici Olivera Ivanovića

Novi magazin 23.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izvinio se Nemačkoj zbog tvrdnji ministra Bratislava Gašića da je ubica Olivera Ivanovića pod zaštitom te države. „Mi smo razgovarali sa pripadnicima nemačke službe prethodnih 20 dana, od tvrdnji Bratislava… »
Vučić se izvinio Nemačkoj zbog Gašićeve izjave

Vučić se izvinio Nemačkoj zbog Gašićeve izjave

Slobodna Evropa 23.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uputio je izvinjenje Nemačkoj zbog izjave ministra unutrašnjih poslova Srbije Bratislava Gašića u vezi sa istragom ubistva kosovskog političara Olivera Ivanovića. "Mi smo proveravali sa pripadnicima nemačke… »
Vučić se izvinio Nemačkoj zbog Gašićevih tvrdnji o ubici Olivera Ivanovića

Vučić se izvinio Nemačkoj zbog Gašićevih tvrdnji o ubici Olivera Ivanovića

Radio 021 23.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izvinio se Nemačkoj zbog tvrdnji ministra policije Bratislava Gašića da je ubica Olivera Ivanovića pod zaštitom te države. "Mi smo razgovarali sa pripadnicima nemačke službe prethodnih 20 dana o tvrdnji… »

Vesti dana »