Povezane vesti

Nucci & Voyage otkrivaju specijalne goste na koncertu u HANGARU: Crni Cerak, Desingerica x Pljugica, Zera, Corona & Rimski i…

Nucci & Voyage otkrivaju specijalne goste na koncertu u HANGARU: Crni Cerak, Desingerica x Pljugica, Zera, Corona & Rimski i…

Večernje novosti 23.08.2023
DO događaja koji će redefinisati industriju zabave i pomeriti granice aktuelne muzičke scene čitavog regiona - prvog solističkog koncerta Nucci-ja i Voyage-a, ostalo je nešto više od mesec dana, a sada su poznata i prva imena regionalnih trep… »
Nucci & Voyage otkrivaju specijalne goste na solističkom koncertu u hangaru!

Nucci & Voyage otkrivaju specijalne goste na solističkom koncertu u hangaru!

Kurir 23.08.2023
Crni Cerak, Desingerica x Pljugica, Zera, Corona & Rimski i mnogi drugi. Do događaja koji će redefinisati industriju zabave i pomeriti granice aktuelne muzičke scene čitavog regiona - prvog solističkog koncerta Nucci-ja i Voyage-a, ostalo je nešto… »
Nucci & Voyage otkrivaju specijalne goste na koncertu: Evo ko će sve biti u HANGARU

Nucci & Voyage otkrivaju specijalne goste na koncertu: Evo ko će sve biti u HANGARU

Blic 23.08.2023
Do događaja koji će redefinisati industriju zabave i pomeriti granice aktuelne muzičke scene čitavog regiona - prvog solističkog koncerta Nucci-ja i Voyage-a, ostalo je nešto više od mesec dana, a sada su poznata i prva imena regionalnih trep… »

Vesti dana »