Povezane vesti

Tereza Kesovija završila u bolnici: „Bilo mi je crno pred očima i uhvatila me je nesvestica“

Tereza Kesovija završila u bolnici: „Bilo mi je crno pred očima i uhvatila me je nesvestica“

Nova 23.08.2023
Nakon što je u novembru završila na Klinici za infektivne bolesti u Zagrebu, pevačica se ponovo susrela sa zdravstvenim problemima. Poznata pevačica Tereza Kesovija hospitalizovana je u bolnici u Zagrebu, odakle se oglasila za hrvatske medije. Kako… »
Tereza Kesovija završila u bolnici, komšije zvale hitnu: Zacrnelo joj se pred očima i oblio je hladan znoj

Tereza Kesovija završila u bolnici, komšije zvale hitnu: Zacrnelo joj se pred očima i oblio je hladan znoj

Blic 23.08.2023
Pevačica Tereza Kesovija (84) završila je u bolnici. Ona se sada bolje oseća i trenutno se nalazi u zagrebačkoj bolnici Dubrava. "Bolje sam. Tu u Novoj bolnici imam lepu i mirnu sobu, divne doktore i medicinske sestre koji brinu o meni. Noćas sam… »
Zacrnilo joj se pred očima i oblio hladan znoj! Tereza Kesovija (84) hitno završila u bolnici, komšije pozvale pomoć!

Zacrnilo joj se pred očima i oblio hladan znoj! Tereza Kesovija (84) hitno završila u bolnici, komšije pozvale pomoć!

Kurir 23.08.2023
Tereza Kesovija (84) hitno je završila u jednoj zagrebačkoj bolnici nakon što joj je pozlilo i nije se dobro osjećala. Tereza se sada bolje osjeća i trenutačno se nalazi u zagrebačkoj bolnici Dubrava. "Bolje sam. Tu u Novoj bolnici imam lepu i… »
Tereza Kesovija hospitalizovana! Hitna pomoć dolazila dva puta, evo šta se desilo i kako se sad oseća: "Nije bilo dobro"

Tereza Kesovija hospitalizovana! Hitna pomoć dolazila dva puta, evo šta se desilo i kako se sad oseća: "Nije bilo dobro"

Mondo 23.08.2023
Tereza Kesovija (84) hitno je završila u jednoj zagrebačkoj bolnici nakon što joj je pozlilo i nije se dobro osećala. Tereza Kesovija (84) hitno je završila u jednoj zagrebačkoj bolnici nakon što joj je pozlilo i nije se dobro osećala… »

Vesti dana »