Povezane vesti

Milena Popović za kurir o požaru: Da je slučajno bilo malo vazduha, Sve bi izgorelo! Otkrila i da li misli da je podmetnut

Milena Popović za kurir o požaru: Da je slučajno bilo malo vazduha, Sve bi izgorelo! Otkrila i da li misli da je podmetnut

Kurir 23.08.2023
Milena Popović, državna sekretarka u Ministarstvu trgovine i turizma, doživela je pravu dramu i jako neprijatnu situaciju kada joj je pre nekoliko dana izgoreo stan u Beogradu, na Banovom brdu. Gostujući u emisiji "Puls Srbije" ona je gledaocima… »
Milena Popović progovorila o šansi da je vatra u njenom stanu podmetnuta: Ne želim da sumnjam, ali mi sve jeste sumnjivo

Milena Popović progovorila o šansi da je vatra u njenom stanu podmetnuta: Ne želim da sumnjam, ali mi sve jeste sumnjivo

Dnevnik 23.08.2023
Državna sekretara u Ministarstvu turizma i omladine Milena Popović govorila je o detaljima požara koji je izbio u stanu na Banovom brdu. Kako je objasnila, vatra je izbila u spavaćoj sobi, ali više detalja ne zna dok se ne završi istraga. Ona… »
"Požar je krenuo iz mog kreveta": Milena Popović o detaljima požara u stanu: "Ne želim da sumnjam, ali mi je sve sumnjivo"

"Požar je krenuo iz mog kreveta": Milena Popović o detaljima požara u stanu: "Ne želim da sumnjam, ali mi je sve sumnjivo"

Blic 23.08.2023
Državna sekretara u Ministarstvu turizma i omladine Milena Popović govorila je o detaljima požara koji je izbio u stanu na Banovom Brdu. Kako je objasnila, vatra je izbila u spavaćoj sobi, ali više detalja ne zna dok se ne završi istraga. Kaže i da… »

Vesti dana »