Povezane vesti

Debata na republikanskim predizborima bez Trampa, ali on je i dalje centralna figura

Debata na republikanskim predizborima bez Trampa, ali on je i dalje centralna figura

Politika 23.08.2023
MILVOKI - Osmoro članova Republikanske partije SAD koji se nadmeću u trci za stranačkog kandidata na izborima za predsednika države 2024. godine odmeriće snage sutra rano ujutro u Milvokiju - bez prisustva Donalda Trampa koji je u toj trci u dalekom… »
Osmoro članova Republikanske partije SAD odmeriće snage bez prisustva Trampa

Osmoro članova Republikanske partije SAD odmeriće snage bez prisustva Trampa

N1 Info 23.08.2023
Osmoro članova Republikanske partije SAD koji se nadmeću u trci za stranačkog kandidata na izborima za predsednika države 2024. godine odmeriće snage sutra rano ujutro u Milvokiju - bez prisustva Donalda Trampa (Donald Trump), koji je u toj trci u… »
Debata na republikanskim predsedničkim predizborima bez Trampa, ali on je i dalje centralna figura

Debata na republikanskim predsedničkim predizborima bez Trampa, ali on je i dalje centralna figura

Novi magazin 23.08.2023
Osmoro članova Republikanske partije SAD koji se nadmeću u trci za stranačkog kandidata na izborima za predsednika države 2024. godine odmeriće snage sutra rano ujutro u Milvokiju - bez prisustva Donalda Trampa (Donald Trump), koji je u toj trci u… »
Tramp potvrdio da neće učestvovati na prvoj predizbornoj debati: "Javnost zna ko sam ja i koliko sam bio uspešan kao…

Tramp potvrdio da neće učestvovati na prvoj predizbornoj debati: "Javnost zna ko sam ja i koliko sam bio uspešan kao…

Blic 23.08.2023
Bivši američki predsednik Donald Tramp potvrdio je u ponedeljak da neće učestvovati na prvoj debati kandidata za predsedničku nominaciju Republikanske stranke koja će biti održana u sredu u Milvokiju. - Javnost zna ko sam ja i koliko sam bio… »
Republikanski predsednički kandidati: Debata bez Trampa

Republikanski predsednički kandidati: Debata bez Trampa

Danas 23.08.2023
Kandidati za predsedničkog kandidata republikanaca, njih osmoro, učestvovaće večeras u prvoj debati u primarnom krugu za izbore 2024. godine, ali među njima neće biti bivši predsednik Donald Tramp, koji će dati odvojeni intervju novinaru Takeru… »

Vesti dana »