Povezane vesti

Heroji Halijarda: Kako je trejler filma od dva i po minuta izazvao buru u Sarajevu koja traje danima?

Heroji Halijarda: Kako je trejler filma od dva i po minuta izazvao buru u Sarajevu koja traje danima?

Mondo 23.08.2023
Svega dva minuta i 45 sekundi, koliko je trajao trejler filma "Heroji Halijarda" reditelja Radoša Bajića, bilo je dovoljno da na Sarajevo film festivalu izazove buru koja je ostala danima nakon ovog emitovanja. Svega dva minuta i 45 sekundi, koliko je… »
"Mislio sam da će vreme promeniti sve, ali ovo je bruka festivala!" Radoš Bajić: Javljaju mi se ljudi iz Sarajeva koje je…

"Mislio sam da će vreme promeniti sve, ali ovo je bruka festivala!" Radoš Bajić: Javljaju mi se ljudi iz Sarajeva koje je…

Kurir 23.08.2023
Svega 2 minuta i 45 sekundi koliko je trajao trailer filma heroji Halijarda, reditelja Radoša Bajića, bilo je dovoljno da na Sarajevo Film Festivalu izazove buru koja je ostala danima nakon ovog emitovanja. Iako ceo film nije ni prikazan još i u… »
Heroji Halijarda: Kako je trejler filma od dva i po minuta izazvao buru u Sarajevu koja traje danima?

Heroji Halijarda: Kako je trejler filma od dva i po minuta izazvao buru u Sarajevu koja traje danima?

Kurir 23.08.2023
Svega dva minuta i 45 sekundi, koliko je trajao trejler filma "Heroji Halijarda" reditelja Radoša Bajića, bilo je dovoljno da na Sarajevo film festivalu izazove buru koja je ostala danima nakon ovog emitovanja. Iako ceo film nije ni prikazan, još je u… »

Vesti dana »