Povezane vesti

Odbojkašice Srbije pobedile Belgiju na Evropskom prvenstvu u Gentu

Odbojkašice Srbije pobedile Belgiju na Evropskom prvenstvu u Gentu

Politika 24.08.2023
GENT – Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije pobedila je večeras selekciju Belgije rezultatom 3:0, po setovima 25:13, 25:13, 25:19 u meču petog kola grupe A na Evropskom prvenstvu u Gentu. Srbija je grupnu fazu na EP završila sa pet pobeda, a na… »
Srbija ubedljiva protiv domaćina EP Belgije

Srbija ubedljiva protiv domaćina EP Belgije

Sportski žurnal 24.08.2023
Srbija će u nedelju u Briselu u osmini finala igrati protiv Švedske. Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije pobedila je domaćina EP Belgiju 3:0 (25:13, 25:13, 25:19) u meču petog kola grupe A na Evropskom prvenstvu u Gentu. Najefikasnija Aleksandra… »
Odbojkašice Srbije sa prvog mesta u grupi do osmine finala EP

Odbojkašice Srbije sa prvog mesta u grupi do osmine finala EP

Radio 021 24.08.2023
Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije plasirala se večeras u osminu finala Evropskog prvenstva, pošto je u Gentu pobedila selekciju Belgije sa 3:0 (25:13, 25:13, 25:19), u meču petog kola Grupe A. Srbija je grupnu fazu takmičenja završila kao… »
Odbojkaši Srbije bez izgubljenog seta protiv Čeha

Odbojkaši Srbije bez izgubljenog seta protiv Čeha

Sport klub 24.08.2023
U još jednoj pripremnoj utakmici pred Evropsko prvenstvo Srbija je dobila Češku 4:0. Po setovima u ovoj utakmici koja se igrala bez prisustva publike i javnosti bilo je 25:21, 25:20, 25:16 i 25:21. Za razliku od utakmice u sredu ovu je igrao Marko… »
Pobeda Srbije, ali i velika briga na Evropskom prvenstvu: Tijanina povreda zabrinula sve pred utakmice odluke

Pobeda Srbije, ali i velika briga na Evropskom prvenstvu: Tijanina povreda zabrinula sve pred utakmice odluke

Mondo 24.08.2023
Najbolja srpska odbojkašica nije mogla da odigra ceo meč protiv Belgijanki. Najbolja srpska odbojkašica nije mogla da odigra ceo meč protiv Belgijanki Odbojkašice Srbije savladale su u četvrtak selekciju Belgije 3:0 (25:13, 25:13, 25:13) u meču… »
Odbojkašice Srbije sa prvog mesta u grupi do osmine finala Evropskog prvenstva

Odbojkašice Srbije sa prvog mesta u grupi do osmine finala Evropskog prvenstva

Novi magazin 24.08.2023
Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije plasirala se večeras u osminu finala Evropskog prvenstva, pošto je u Gentu pobedila selekciju Belgije sa 3:0 (25:13, 25:13, 25:19), u meču petog kola Grupe A. Srbija je grupnu fazu takmičenja završila kao… »
Duljaj: Sraman rezultat u Danskoj

Duljaj: Sraman rezultat u Danskoj

Novi magazin 24.08.2023
Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj rekao je da snosi najveću odgovornost za večerašnji poraz od Nordsjelanda od 0:5 u plej-ofu za Ligu konferencija i da je taj rezultat sraman. "Naravno ja snosim najveću odgovornost, 5:0 je sraman rezultat… »
Srbija je baš moćna: Devojke dominirale i potvrdile prvo mesto, brine stanje Tijane Bošković

Srbija je baš moćna: Devojke dominirale i potvrdile prvo mesto, brine stanje Tijane Bošković

Nova 24.08.2023
Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije savladala je ekipu Belgije sa 3:0 (25:13, 25:13, 25:18) u poslednjem meču grupne faze Evropskog prvenstva u Gentu. Izabranice Đovanija Gvidetija su tako ostale maksimalne (pet pobeda, nijedan poraz) i zauzele su… »
Odbojkašice Srbije pobedile Belgiju na Evropskom prvenstvu u Gentu

Odbojkašice Srbije pobedile Belgiju na Evropskom prvenstvu u Gentu

Vesti online 24.08.2023
Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije pobedila je večeras selekciju Belgije rezultatom 3:0, po setovima 25:13, 25:13, 25:19 u meču petog kola grupe A na Evropskom prvenstvu u Gentu. Srbija je grupnu fazu na EP završila sa pet pobeda, a na kraju je… »
Odbojkašice Srbije savladale Belgiju i s prvog mesta u osmini finala čekaju Švedsku na Evropskom prvenstvu

Odbojkašice Srbije savladale Belgiju i s prvog mesta u osmini finala čekaju Švedsku na Evropskom prvenstvu

Dnevnik 24.08.2023
Odbojkašice Srbije su zabeležile i petu pobedu na Evropskom prvenstvu koje se održava u Belgiji, Italiji, Nemačkoj i Estoniji. Izabranice Đovanija Gvidetija su savladale Belgiju sa 3:0 i sa prvog mesta u A grupi, uz maksimalan učinak, plasirale se u… »
Svetske šampionke „melju“, ali brine Tijanina povreda

Svetske šampionke „melju“, ali brine Tijanina povreda

Sport klub 24.08.2023
Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije stigla je i do pete pobede na Evropskom prvenstvu i sa maksimalnim učinkom okončala prvu fazu takmičenja. Izabranice Đovanija Gvidetija u četvrtak su u tri seta bile bolje od domaćina Belgije. Tijana… »
Duljaj: Žao mi je ljudi koji su došli da nas bodre i vide ovu sramotu

Duljaj: Žao mi je ljudi koji su došli da nas bodre i vide ovu sramotu

Sportski žurnal 24.08.2023
Nedopustivo je da tako lako prolaze jedan kroz jedan. To je ono što sam mnogo puta pričao, šta znači brzina, kada nemate brzinu i kada nemate igrače koji mogu da promene ritam utakmice. Igor Duljaj snužden posle poraza 0:5 u Danskoj. - Naravno da ja… »
Ko može na crtu ovakvoj Srbiji? Odbojkašice bez poraza do osmine finala

Ko može na crtu ovakvoj Srbiji? Odbojkašice bez poraza do osmine finala

Sportske.net 24.08.2023
Odbojkašice Srbije pobedile su Belgiju u okviru poslednjeg meča grupe A Evropskog prvenstva. Rezultat je bio 3:0, po setovima 25:13, 25:13 i 25:19. Srbija je tako bez poraza završila grupnu fazu,a protivnik u nastavku takmičenja biće joj selekcija… »
5:0 Je sramota od rezultata! Igor Duljaj posle debakla Partizana: Ja sam kriv

5:0 Je sramota od rezultata! Igor Duljaj posle debakla Partizana: Ja sam kriv

Mondo 24.08.2023
Trener se oglasio o potopu crno-belih. Trener se oglasio o potopu crno-belih Partizan je doživeo debakl protiv Nordjelanda i nakon poraza 5:0 dolazi u Beograd na revanš sa samo teoretskim šansama da prođe u grupnu fazu. Posle meča, odgovornost za… »
Nordsjeland – Partizan: Dobro sve osim poraza (18.30 - sastavi)

Nordsjeland – Partizan: Dobro sve osim poraza (18.30 - sastavi)

Sportski žurnal 24.08.2023
U našem sportskom centru imamo veštačku travu, ali nismo je koristili jer je podloga na kojoj igra Nordsjeland mnogo brža i naprednija - kaže trener crno-belih. Partizan nije imao mnogo vremena za slavlje posle velikog preokreta protiv Sabaha, s… »
Partizan igra za Evropu i za milione: Sve o utakmicama odluke crno-belih, evo koliko mogu da zarade

Partizan igra za Evropu i za milione: Sve o utakmicama odluke crno-belih, evo koliko mogu da zarade

Mondo 24.08.2023
Partizan ove večeri počinje učešće u plej-ofu za Konferencijsku ligu. Partizan ove večeri počinje učešće u plej-ofu za Konferencijsku ligu. Partizan ovog četvrtka od 18.30 časova igra protiv Noršdjelanda, u prvom meču plej-ofa za plasman u… »
Duljaj: Sve osim poraza pozitivan rezultat

Duljaj: Sve osim poraza pozitivan rezultat

Danas 23.08.2023
Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj izjavio je danas da bi sve osim poraza u Danskoj od Nordsjelanda bio pozitivan rezultat. „Sve osim poraza bi bio pozitivan rezultat. Nordsjeland je ozbiljan tim, imaju dosta mladih igrača, brzih, okretnih… »

Vesti dana »