Povezane vesti

(Foto) "ova dvojica su: Elita?!" Dva bivša učesnika ulaze u "Zadrugu 7", a jedan od njih se oglasio javno

(Foto) "ova dvojica su: Elita?!" Dva bivša učesnika ulaze u "Zadrugu 7", a jedan od njih se oglasio javno

Blic 24.08.2023
Rijaliti program "Zadruga 7 Elita" zvanično počinje 3. septembra, a među učesnicima će se naći mnoga poznata lica sa dugim rijaliti stažom. Naime, bivši zadrugar Lazar Čolić Zola oglasio se na društvenoj mreži Instagram fotografijom iz zgrade… »
"Svake godine kažu da ih blam, a svake naredne su prvi za ulazak" Ovo su stari novi učesnici Elite! (foto)

"Svake godine kažu da ih blam, a svake naredne su prvi za ulazak" Ovo su stari novi učesnici Elite! (foto)

Kurir 24.08.2023
Rijaliti program "Zadruga 7 Elita" zvanično počinje 3. septembra, a među učesnicima će se naći mnoga poznata lica sa dugim rijaliti stažom. Bivši zadrugar Lazar Čolić Zola oglasio se na društvenoj mreži Instagram fotografijom iz zgrade "Pinka"… »
Voditeljka izmislila svoju smrt, SAD ulazi u Elitu! Slađa Petrušić u rijalitiju bez honorara: Zanima me samo prvo mesto!

Voditeljka izmislila svoju smrt, SAD ulazi u Elitu! Slađa Petrušić u rijalitiju bez honorara: Zanima me samo prvo mesto!

Kurir 24.08.2023
Novi rijaliti projekat „Elita” počinje sa emitovanjem 3. septembra, a javnost sve više intrigira ko će biti deo ovog formata. Za sada su poznata samo neka od imena, poput Milene Kačavende, Marka Đedovića, Miljane Kulića, Osmana i Kristine… »
Voditeljka lažirala sopstvenu smrt, pa najavila ulazak u "Elitu": Slađa Petrušić ulazi bez honorara: "Zanima me samo prvo…

Voditeljka lažirala sopstvenu smrt, pa najavila ulazak u "Elitu": Slađa Petrušić ulazi bez honorara: "Zanima me samo prvo…

Blic 24.08.2023
Rijaliti program "Zadruga 7 Elita" zvanično počinje 3. septembra, a među učesnicima će se naći i bivša učesnica rijaliti programa "Parovi", Slađa Petrušić. U aprilu ove godine u medijima je odjeknula vest o smrti voditeljke Slađane Petrušić… »

Vesti dana »