Povezane vesti
Dačić sa Bocan-Harčenkom o bilateralnim odnosima i razvoju saradnje
Politika 24.08.2023
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić razgovarao je danas sa ambasadorom Ruske Federacije Aleksandrom Bocan-Harčenkom o aktuelnom stanju u bilateralnim odnosima i izrazili opredeljenost za dalji razvoj političke i ekonomske saradnje. Kako je saopštilo… »
Ministar spoljnih poslova Srbije i ambasador Rusije razgovarali o bilateralnim odnosima
Beta 24.08.2023
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić i ambasador Rusije u Srbiji Aleksandar Bocan-Harčenko razgovarali su danas o bilateralnim odnosima i "aktuelnim regionalnim i globalnim pitanjima". Ministarstvo spoljnih poslova je saopštilo da su obojica… »
Sastanak Dačića i Harčenka, razgovarali o bilateralnim odnosima i razvoju saradnje
Euronews 24.08.2023
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić razgovarao je danas sa ambasadorom Ruske Federacije Aleksandrom Bocan-Harčenkom. Kako se navodi u saopštenju srpskog ministarstva spoljnih poslova, tema razgovora bilo je aktuelno stanje u bilateralnim odnosima… »
Vesti dana »

Zapad Turske pogodio zemljotres jačine 6,1 rihtera, bez informacija o žrtvama
Insajder pre 1 satjoš 23 povezane

Održana izložba fotografija u Bačkom Petrovcu, okupljeni građani se razišli
Insajder pre 27 minutajoš 19 povezanih

Košarkaši Srbije oborili rekord protiv Kipra – ovakva dominacija nikad pre nije viđena
Nova pre 1 satjoš 40 povezanih

Samit Trampa i Putina na Aljasci: diplomatski napori, izazovi i zahtevi za učešćem Ukrajine
Naslovi.ai pre 52 minutajoš 62 povezane