Povezane vesti

"Ostavi se svog boga, pa ćemo ti dati sve": Skandalozan govor franjevačkog kapelana hrvatske vojske šokirao region (video)

"Ostavi se svog boga, pa ćemo ti dati sve": Skandalozan govor franjevačkog kapelana hrvatske vojske šokirao region (video)

Kurir 24.08.2023
Praznik Mlada nedelja, koji je 20. avgusta svečano proslavljen u franjevačkoj Župi svetog Marka Jevanđeliste na Plehanu kod Dervente u Bosanskoj Posavini, okupio je stotinjak vernika iz raznih krajeva BiH i Hrvatske, a snimci govora koji je tada… »
"Ostavi se svoga boga, priznaj veru u pravog boga": Skandalozan govor sveštenika u Bosni, vernici izbezumljeni (video)

"Ostavi se svoga boga, priznaj veru u pravog boga": Skandalozan govor sveštenika u Bosni, vernici izbezumljeni (video)

Mondo 24.08.2023
Jedan sveštenik je održao skandalozan govor u franjevačkoj Župi kod Dervente u Bosanskoj Posavini. Jedan sveštenik je održao skandalozan govor u franjevačkoj Župi kod Dervente u Bosanskoj Posavini. U crkvi "Sveti Marko Evanđelista", u mestu… »
Skandalozan govor fratra u Bosni, od migranata traži da se odreknu svoje vere za hranu: "Tvoj Bog te ostavio gladnog, žednog…

Skandalozan govor fratra u Bosni, od migranata traži da se odreknu svoje vere za hranu: "Tvoj Bog te ostavio gladnog, žednog…

Blic 24.08.2023
Župni vikar na Plehanu i vojni kapelan u Vinkovcima fra Mato Vincetić održao je skandalozan govor u franjevačkom samostanu kod Dervente u BiH u kojem je od migranta koji dolaze na ova područja zatražio da se odreknu svoje vere da bi dobili hranu… »
"Muslimani, odreknite se svog Boga, pa ćete dobiti hranu": Šokantan govor hrvatskog sveštenika

"Muslimani, odreknite se svog Boga, pa ćete dobiti hranu": Šokantan govor hrvatskog sveštenika

Telegraf 24.08.2023
Fra Mato Vincetić je poručio da ne možemo prihvatiti migrante u svoju kuću, dati im sve, "a onda oni bezočno, drsko, bezobrazno i bezobzirno dođu i kažu ja sam musliman moraš mi dati hranu koju ja hoću da jedem" Fra Mato Vincetić, župni vikar… »

Vesti dana »