Povezane vesti

"Radim od 5 ujutru do 7 uveče, i onda dobijem otkaz jer sam bolestan!" Iskustvo srpskog gastarbajtera u Nemačkoj šokiralo…

"Radim od 5 ujutru do 7 uveče, i onda dobijem otkaz jer sam bolestan!" Iskustvo srpskog gastarbajtera u Nemačkoj šokiralo…

Blic 24.08.2023
Priča srpskog gastarbajtera na mrežama mnoge je šokirala. Na jednoj od grupa koje okupljaju naše ljude koji žive i rade u Nemačkoj, obratio se za pomoć jer nije zanao kako da izađe iz nesvakidašnje situaije. Iz svega što je napisao čini se da… »
"Bio sam bolestan jedan dan i on mi je dao otkaz, a radio sam od 5 do 7": Šok ispovest srpskog gastarbajtera u Nemačkoj

"Bio sam bolestan jedan dan i on mi je dao otkaz, a radio sam od 5 do 7": Šok ispovest srpskog gastarbajtera u Nemačkoj

Mondo 24.08.2023
Priča srpskog gastarbajtera o dužini radnog vremena i mobingu koji je navodno trpeo na radnom mestu u Nemačkoj. Priča srpskog gastarbajtera o dužini radnog vremena i mobingu koji je navodno trpeo na radnom mestu u Nemačkoj. Priča srpskog… »
"Radim od 5 ujutru do 7 uveče, kolega me vređa, a onda otkaz jer sam bio bolestan 1 dan" Srpski gastarbajter u Nemačkoj…

"Radim od 5 ujutru do 7 uveče, kolega me vređa, a onda otkaz jer sam bio bolestan 1 dan" Srpski gastarbajter u Nemačkoj…

Dnevnik 24.08.2023
Nakon plaćanja kirije, ostaje mi veoma malo novca za sve ostale potrebe. Priča srpskog gastarbajtera koja se pre nekoliko dana pojavila na mrežama doslovno šokira. On se obratio u jednoj od grupa koje okupljaju naše ljude koji žive i rade u… »

Vesti dana »