Povezane vesti

"Moja ćerka mora da se uda za bogatog" Naslednica Jovane Jeremić napunila pet godina, evo u čemu ne može da je obuzda

"Moja ćerka mora da se uda za bogatog" Naslednica Jovane Jeremić napunila pet godina, evo u čemu ne može da je obuzda

Kurir 25.08.2023
Voditeljka Jovana Jeremić pokazala je na društvenim mrežama kako proslavlja peti rođendan naslednice Lee, koju je dobila u braku sa Vojislavom Miloševićem. Jovana je ostala u sjajnim odnosima sa bivšim, pa su i jučerašnji rođendan proslavili… »
"Moja ćerka mora da se uda za bogatog": Naslednica Jovane Jeremić je napunila pet godina, a voditeljka ovako priča o Leinim…

"Moja ćerka mora da se uda za bogatog": Naslednica Jovane Jeremić je napunila pet godina, a voditeljka ovako priča o Leinim…

Blic 25.08.2023
Voditeljka Jovana Jeremić pokazala je sinoć na društvenim mrežama kako proslavlja peti rođendan naslednice Lee, koju je dobila u nekadašnjem braku sa Vojislavom Miloševićem. Jovana je ostala u sjajnim odnosima sa bivšim, pa su i jučerašnji… »
(Foto) Jovana Jeremić sa bivšim mužem slavi ćerkin rođendan: Puca od emocija: "Kad su mi te prvi put stavili na grudi, dok…

(Foto) Jovana Jeremić sa bivšim mužem slavi ćerkin rođendan: Puca od emocija: "Kad su mi te prvi put stavili na grudi, dok…

Blic 24.08.2023
Voditeljka Jovana Jeremić pokazala je na društvenim mrežama kako proslavlja peti rođendan naslednice Lee, koju je dobila u nekadašnjem braku sa Vojislavom Miloševićem. Jovana je ostala u odličnim odnosima sa bivšim, pa su i današnji rođendan… »

Vesti dana »