Povezane vesti

Ovo je prigožinova porodica! Sin ratovao za Vagner, majka Violeta i žena vlasnice brojnih firmi: "Mi smo elita" (foto)

Ovo je prigožinova porodica! Sin ratovao za Vagner, majka Violeta i žena vlasnice brojnih firmi: "Mi smo elita" (foto)

Kurir 25.08.2023
Šef ruske plaćeničke grupe Vagner Jevgenij Prigožin navodno je poginuo u sredu uveče kad se u Tverskoj oblasti blizu sela Kuženkino srušio privatni avion “embraer legasi” na liniji Moskva - Sankt Peterburg. Dok se o šefu Vagnera već dosta… »
Tragajući za telom Jevgenija Prigožina, plaćenici se zaklinju na vernost Rusiji

Tragajući za telom Jevgenija Prigožina, plaćenici se zaklinju na vernost Rusiji

RTS 25.08.2023
Zapad i Rusija oprečno u uzrocima pada aviona na čijem se spisku putnika nalazio šef "Vagnera" Jevgenij Prigožin. Istraga je u toku, kao i cunami spekulacija o razlozima pada "embraera". Bomba, raketa, eksploziv ili kvar aviona najčešće se pominju… »
Putin je ubrzao ubistvo prigožina: Ideja je bila da se sa likvidacijom šefa Vagnera sačeka, ali je sve buknulo posle…

Putin je ubrzao ubistvo prigožina: Ideja je bila da se sa likvidacijom šefa Vagnera sačeka, ali je sve buknulo posle…

Blic 25.08.2023
Šef ruske plaćeničke grupe "Vagner" Jevgenij Prigožin poginuo je, prema i dalje nezvaničnim informacijama, u sredu uveče kad se u Tverskoj oblasti Rusije, blizu sela Kuženkino, srušio privatni avion “embraer legasi” koji je leteo ka Sankt… »
Nediplomatski: Novinar pitao Lavrova za Prigožina, on odgovorio uz psovku (video)

Nediplomatski: Novinar pitao Lavrova za Prigožina, on odgovorio uz psovku (video)

Kurir 25.08.2023
Savetnik ukrajinskog ministra unutrašnjih poslova Anton Geraščenko, objavio je zanimljiv snimak na platformi "X" (bivšem Tviteru). Snimak prikazuje šefa ruske diplomatije Sergeja Lavrova na samitu BRIKS-a, koji se održava u južnoafričkom… »
Nasledila prigožinovu imperiju od milijardu evra! Ko je misteriozna udovica - retko se pojavljuje i vuče konce iz senke

Nasledila prigožinovu imperiju od milijardu evra! Ko je misteriozna udovica - retko se pojavljuje i vuče konce iz senke

Mondo 25.08.2023
Iza Jevgenija, koji je poginuo u avionskoj nesreći, je ostala neutešna udovica, Ljubov Prigožina. Iza Jevgenija, koji je poginuo u avionskoj nesreći, je ostala neutešna udovica, Ljubov Prigožina. U sredu, 23. avgusta 2023. godine, ceo svet je… »
"Mi smo elita, drugi ribaju podove": Razuzdana porodica Jevgenija Prigožina: Sin dobio crni krst Vagnera, ćerke vole jahanje…

"Mi smo elita, drugi ribaju podove": Razuzdana porodica Jevgenija Prigožina: Sin dobio crni krst Vagnera, ćerke vole jahanje…

Blic 25.08.2023
Šef ruske plaćeničke grupe Vagner Jevgenij Prigožin navodno je poginuo u sredu uveče kad se u Tverskoj oblasti blizu sela Kuženkino srušio privatni avion “embraer legasi” na liniji Moskva - Sankt Peterburg. Dok se o šefu Vagnera već dosta… »

Vesti dana »