Povezane vesti

„Jokić ne igra, hvala Bogu“: Najveći hit prvenstva i najmlađi na svetu – toliko su ponosni da je to čudo

„Jokić ne igra, hvala Bogu“: Najveći hit prvenstva i najmlađi na svetu – toliko su ponosni da je to čudo

Nova 25.08.2023
Ekipa Južnog Sudana pobrala je velike simpatije Sigurno da je malo ko očekivao da se košarkaši Južnog Sudana nađu na Svetskom prvenstvu, a žrebom su u grupi B sa Srbijom, Kinom i Portorikom. Sigurno da nisu među favoritima za prolaz dalje, ali…… »
Nema dovoljno organizatora? Nema veze – organizovaćemo se!

Nema dovoljno organizatora? Nema veze – organizovaćemo se!

Sputnik 25.08.2023
U jednom momentu u taboru Srbije jedini klasičan plejmejker se nalazio u stručnom štabu, kao pomoćni trener selektoru Svetislavu Pešiću... Da Marko Marinović može, sigurno bi uleteo na teren, ali je karijeru odavno završio i organizaciju igre… »
"Drago mi je što Jokić nije tu!" NBA as sa Mundobasketa poručuje: Znam ja Srbe i biću spreman za njih!

"Drago mi je što Jokić nije tu!" NBA as sa Mundobasketa poručuje: Znam ja Srbe i biću spreman za njih!

Mondo 25.08.2023
Nekada dugogodišnji NBA košarkaš Rojal Ajvi stigao je na Mundobasket kao selektor Južnog Sudana. U trećem meču grupe B vodiće svoj tim protiv Srbije i kako kaže - biće spreman za to! Od izveštača MONDA sa Mundobasketa Nikole Lalovića. Nekada… »
"Srbija? Grušanović i ćevapi!" Zbog kapitena Sudana Hrvati će gledati meč protiv nas!

"Srbija? Grušanović i ćevapi!" Zbog kapitena Sudana Hrvati će gledati meč protiv nas!

Mondo 25.08.2023
Kuani Kuani je kapiten Južnog Sudana, a začudili biste se koliko poznaje Srbiju! Sa našom zemljom ga spaja sin legendarnog srpskog centra, jedan dobar meč u ABA ligi, ali i - ćevapi! Od izveštača MONDA sa Mundobasketa Nikole Lalovića. Kuani Kuani… »

Vesti dana »