Povezane vesti
Zabrana teretnog saobraćaja na teritoriji Mađarske tokom vikenda
Insajder 25.08.2023
Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije upozorilo je danas vozače teretnih vozila, preduzetnike i pravna lica da je mađarska vlada donela odluku o zabrani teretnog saobraćaja na teritoriji te zemlje od sutra u 15 časova do nedelje u 22 časa. Apelujemo na… »
MUP Srbije: Zabrana teretnog saobraćaja u Mađarskoj za vikend, apel vozačima da se usklade sa ovom odlukom
Euronews 25.08.2023
Ministarstvo građevinarstva i saobraćaja Mađarske zabranilo je teretni saobraćaj na teritoriji Republike Mađarske od subote, 26. avgusta u 15 časova do nedelje, 26. avgusta u 22 sata. MUP Srbije apelovao na vozače teretnih vozila, preduzetnike i pravna… »
Na Batrovcima se čeka tri sata, u Mađarskoj zabranjen teretni saobraćaj
RTS 25.08.2023
Tokom celog dana granični prelaz Horgoš radi punim kapacitetom, trenutno se čeka oko 60 minuta, ali to se menja. Gužve će na izlazu iz zemlje biti do nedelje. Na teritoriji Mađarske od subote, 26. avgusta u 15.00 časova do nedelje, 27. avgusta u 22.00… »
MUP Srbije skreće pažnju na ovu odluku Mađarske, a tiče se vozača
Telegraf 25.08.2023
Odlukom Ministarstva građevinarstva i saobraćaja Republike Mađarske, zbog produženih vrućina, zabranjeno je i zaustavljenje teretnih vozila na svim stajalištima tokom predstojećeg vikenda. Ministarstvo unutrašnjih poslova Republike Srbije skrenulo je… »
Vesti dana »
Fon der Lajen: Pregovori o pristupanju Ukrajine EU trebalo bi da počnu bez odlaganja
RTV pre 7 minutajoš 66 povezanih
Skupština Srbije usvojila Zakon o trgovačkim praksama za određene vrste proizvoda
Blic pre 22 minutajoš 43 povezane
Popović (SSP): Vučić bez srama na godišnjicu rušenja u Savamali otvorio vidikovac na Kuli Beograd
Danas pre 1 satjoš 16 povezanih
Iranci upali na brod na kojem su Hrvati: Poznato u kakvom su stanju
Telegraf pre 1 satjoš 23 povezane
Sudar vozova u Danskoj: Više povređenih, veliki broj spasilačkih ekipa na terenu (foto)
Euronews pre 6 satijoš 25 povezanih




