Povezane vesti

„Hteo sam da vidim oca i majku, šokiran sam“: Božović o zabrani ulaska u Crnu Goru

„Hteo sam da vidim oca i majku, šokiran sam“: Božović o zabrani ulaska u Crnu Goru

Sputnik 26.08.2023
Bivši ambasador Srbije u Crnoj Gori Vladimir Božović rekao je da je šokiran time što mu danas nije dozvoljen ulazak u Crnu Goru i da želi da veruje da je u pitanju tehnički problem, kako mu je rekao i premijer Crne Gore Dritan Abazović. „Pre… »
Zašto je Božoviću zabranjen ulazak u Crnu Goru: Advokat dao objašnjenje

Zašto je Božoviću zabranjen ulazak u Crnu Goru: Advokat dao objašnjenje

Sputnik 26.08.2023
Pravni zastupnik Vladimira Božovića advokat Dalibor Kavarić kazao je da vraćanje Božovića sa graničnog prelaza Ranče nije usledilo zbog zabrane ili odluke, niti zbog bilo kakvog pravnog ili suštinskog problema, već je u pitanju isključivo… »
„Skandal nad skandalima”: Dačić o novoj zabrani ulaska Božoviću u Crnu Goru

„Skandal nad skandalima”: Dačić o novoj zabrani ulaska Božoviću u Crnu Goru

Sputnik 26.08.2023
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je da današnja ponovna zabrana ulaska u Crnu Goru Vladimiru Božoviću, doskorašnjem ambasadoru Srbije u toj zemlji, predstavlja skandal nad skandalima i pokazuje da Crna Gora ne želi normalizaciju… »
Vladimiru Božoviću ukinuta zabrana ulaska u Crnu Goru

Vladimiru Božoviću ukinuta zabrana ulaska u Crnu Goru

Radio 021 26.08.2023
Ministarstvo unutrašnjih poslova Crne Gore poništilo je odluku granične policije od 30. septembra prošle godine kojom je zabranjen ulazak u tu državu tadašnjem ambasadoru Srbije Vladimiru Božoviću. Odluka crnogorskog MUP-a je istovetna odluci… »
Božoviću ukinuta zabrana ulaska u Crnu Goru

Božoviću ukinuta zabrana ulaska u Crnu Goru

Politika 26.08.2023
PODGORICA - Ministarstvo unutrašnjih poslova Crne Gore poništilo je odluku granične policije od 30. septembra prošle godine kojom je zabranjen ulazak u tu državu tadašnjem ambasadoru Srbije Vladimiru Božoviću. Odluka crnogorskog MUP-a je istovetna… »

Vesti dana »