Povezane vesti
Teška teretna vozila ipak mogu kroz Mađarsku
Politika 26.08.2023
Mađarsko ministarstvo građevinarstva i saobraćaja saopštilo je da je planirana zabrana saobraćaja za teška teretna vozila ovog vikenda stavljena van snage, zbog velikih i dugotrajnih vrućina. Čekanje u pregrejanim vozačkim kabinama bi moglo značajno da… »
Mađarska stavila van snage zabranu saobraćaja za teretna vozila
Insajder 26.08.2023
Mađarsko ministarstvo građevinarstva i saobraćaja saopštilo je danas da je planirana zabrana saobraćaja za teška teretna vozila ovog vikenda stavljena van snage, zbog velikih i dugotrajnih vrućina, Čekanje u pregrejanim vozačkim kabinama bi moglo… »
MUP: U Mađarskoj tokom vikenda zabranjen teretni saobraćaj
Euronews 26.08.2023
Ministasrtvo unutrašnjih poslova Srbije saopštilo je da će na teritoriji Mađarske od danas u 15.00 časova do sutra u 22.00 časa biti zabranjen teretni saobraćaj. "MUP Srbije skreće pažnju vozačima teretnih vozila, preduzetnicima i pravnim licima, da je… »
MUP izdao upozorenje za vozače teretnih vozila koji idu u Mađarsku
Danas 25.08.2023
Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije upozorilo je danas vozače teretnih vozila, preduzetnike i pravna lica da je mađarska vlada donela odluku o zabrani teretnog saobraćaja na teritoriji te zemlje od sutra u 15 časova do nedelje u 22 časa. Apelujemo na… »
Vesti dana »

Beograd: Demonstranti, kod Vukovog spomenika, blokirali saobraćaj
Beta pre 35 minutajoš 39 povezanih

Sastanak Trampa i Zelenskog: 'Amerika će osigurati mirovni sporazum između Rusije i Ukrajine'
BBC News pre 50 minutajoš 87 povezanih

Studentkinja FPN najavila krivinu prijavu protiv komandanta Jedinice za zaštitu posebnih ličnosti
Beta pre 1 satjoš 34 povezane

Udario, pa opljačkao radnicu u fotokopirnici: Mup se oglasio o hapšenju serijskog silovatelja Igora Miloševića
Mondo pre 1 satjoš 19 povezanih