Povezane vesti

Zabranjena ljubav kneza Mihaila: Da li je zbog znatno mlađe verenice i sestričine Katarine Konstantinović platio glavom?

Zabranjena ljubav kneza Mihaila: Da li je zbog znatno mlađe verenice i sestričine Katarine Konstantinović platio glavom?

Kurir 26.08.2023
Film "Što se bore misli moje" govori o ubistvu kneza Mihaila Obrenovića, kao i događajima koji su neposredno prethodili samom tragičnom činu. U pitanju je politički triler po scenariju Milorada Milinkovića i Dragoljuba Stojkovića o atentatu na… »
Kako je u Košutnjaku ubijen knez Mihailo Obrenović: Zavirite u novi film o atentatu na srpskog vladara na Dunav film festu

Kako je u Košutnjaku ubijen knez Mihailo Obrenović: Zavirite u novi film o atentatu na srpskog vladara na Dunav film festu

Nova 26.08.2023
Dodelom nagrada najboljima i ekskluzivnom premijerom trejlera za novi domaći film "Što se bore misli moje" sutra će svečano biti zatvoren Dunav film fest u Smederevu, saopštili su organizatori. Ko će biti laureati nagrada 6. po redu festivala u… »
Premijera trejlera za film „Što se bore misli moje“ na 6. Dunav Film Festu

Premijera trejlera za film „Što se bore misli moje“ na 6. Dunav Film Festu

Danas 26.08.2023
Ekskluzivna premijera trejlera za film „Što se bore misli moje“ Milorada Milinkovića biće održana sutra, u nedelju, 27. avgusta uz prisustvo reditelja koji će i zatvoriti 6. Dunav Film Fest. Film „Što se bore misli moje“ govori o ubistvu… »

Vesti dana »