Povezane vesti

Mirjana Karanović bez povreda: Naša glumica nakon lakšeg udesa na auto-putu stigla u Niš

Mirjana Karanović bez povreda: Naša glumica nakon lakšeg udesa na auto-putu stigla u Niš

Večernje novosti 26.08.2023
NA KONFERENCIJI za novinare uoči početka Filmskih susreta potvrđeno je da je glumica Mirjana Karanović imala lakši udes. Foto: J.Ćosin Na sreću ona je dobro, te je došla na konferenciju i obratila se novinarima. Podsetimo, uručenjem nagrade… »
"Psovao je Kusturicu i bio je potpuno autentičan i namrgođen u toj sceni": Mirjana Karanović o čuvenim ulogama sa Pavlom…

"Psovao je Kusturicu i bio je potpuno autentičan i namrgođen u toj sceni": Mirjana Karanović o čuvenim ulogama sa Pavlom…

Blic 26.08.2023
“Ova nagrada danas je za mene kao nekakav vrhunac svega što sam ja do sada uradila. Nekako mislim, radiću ja i dalje ali bih volela da me više ne uzimaju u obzir za nagrade jer mislim da sam jednostavno uradila sve što sam mogla, dokazala sam da… »
Pavle Vuisić se nalazi u svakom glumcu! Emotivna Mirjana Karanović: Za mene je ovo danas nekakav vrhunac karijere

Pavle Vuisić se nalazi u svakom glumcu! Emotivna Mirjana Karanović: Za mene je ovo danas nekakav vrhunac karijere

Kurir 26.08.2023
Mirjana Karanović, balkanska glumačka diva, dobitnica je nagrade za životno delo "Pavle Vuisić" na 58. Filmskim susretima u Nišu. Ona će nagradu primiti prve večeri festivala između projekcije dva filma. Iako je doživela veliki stres zbog manjeg… »
Mirjana Karanović u Nišu: U svemu što sam radila davala sam najviše od sebe, i to je istina o meni

Mirjana Karanović u Nišu: U svemu što sam radila davala sam najviše od sebe, i to je istina o meni

Nova 26.08.2023
U svemu što sam radila davala sam najviše od sebe, to je istina o meni, rekla je glumica Mirjana Karanović u Nišu kojoj će večeras, na otvaranju Filmskih susreta, biti uručena nagrada "Pavle Vuisić". Poznata glumica pojavila se na konferenciji za… »
Glumica Mirjana Karanović doživela udes na auto-putu ka Nišu

Glumica Mirjana Karanović doživela udes na auto-putu ka Nišu

Jugmedia 26.08.2023
Glumica Mirjana Karanović imala je danas udes na auto-putu ka Nišu, kod naplatne rampe, saznaje „ Blic„, a poznata glumica se nakon incidenta oseća dobro i nije povređena. Glumica je inače večeras trebalo da primi nagradu na Filmskim susretima u… »
Mirjana Karanović imala udes: Evo u kakvom je stanju glumica

Mirjana Karanović imala udes: Evo u kakvom je stanju glumica

Nova 26.08.2023
Sve se dogodilo na auto-putu ka Nišu. Glumica Mirjana Karanović imala je danas udes na auto-putu ka Nišu, potvrđeno je za Nova.rs. Glumica se nakon incidenta oseća dobro i nije povređena. Karanovićeva je inače večeras trebalo da primi nagradu na… »
Oglasila se Mirjana Karanović: U pitanju je manja nezgoda, automobilom sam udarila u vozilo čoveka iz Valjeva

Oglasila se Mirjana Karanović: U pitanju je manja nezgoda, automobilom sam udarila u vozilo čoveka iz Valjeva

Dnevnik 26.08.2023
Mirjana Karanović, oglasila se nakon što je danas imala udes na auto-putu ka Nišu, kod naplatne rampe. Glumica je krenula ka Nišu gde večeras na otvaranju "Filmskih susreta" prima nagradu, međutim u trenutku nepažnje doživela je manju nezgodu. -… »
Mirjana Karanović imala udes

Mirjana Karanović imala udes

Danas 26.08.2023
Glumica Mirjana Karanović imala je danas udes na auto-putu ka Nišu, prenosi Nova. rs, saznaje Blic. Glumica se nakon incidenta oseća dobro i nije povređena. Karanovićeva je inače večeras trebalo da primi nagradu na Filmskim susretima u Nišu. Kako… »
Mirjana Karanović imala udes na auto-putu u smeru ka Nišu, glumica večeras trebalo da primi nagradu na Filmskim susretima

Mirjana Karanović imala udes na auto-putu u smeru ka Nišu, glumica večeras trebalo da primi nagradu na Filmskim susretima

Dnevnik 26.08.2023
Glumica Mirjana Karanović imala je danas udes na auto-putu ka Nišu. Ona se nakon incidenta oseća dobro i nije povređena. Karanovićeva je inače večeras trebalo da primi nagradu na Filmskim susretima u Nišu. Kako glumica uveliko kasni, prilikom… »
Mirjana Karanović doživela saobraćajnu nesreću! Udes se desio na auto-putu, evo u kakvom je stanju glumica!

Mirjana Karanović doživela saobraćajnu nesreću! Udes se desio na auto-putu, evo u kakvom je stanju glumica!

Mondo 26.08.2023
Mirjana Karanović doživela je udes na auto-putu. Mirjana Karanović doživela je udes na auto-putu. Glumica Mirjana Karanović imala je danas udes na auto-putu ka Nišu, prenosi 24sedam. Glumica se nakon incidenta oseća dobro i nije povređena… »

Vesti dana »