Povezane vesti

Počeli „Filmski susreti“ u Nišu: Mira Karanović nagradu posvetila svom kolegi Cveji

Počeli „Filmski susreti“ u Nišu: Mira Karanović nagradu posvetila svom kolegi Cveji

Telegraf 26.08.2023
Glumci, učesnici festivala, poklonili su se niškoj publici, a već po tradiciji na otvaranju festivala uručena je nagrada za životno delo „Pavle Vuisić“. Festival glumačkih ostvarenja igranog filma " Filmski susreti" svečano je otvoren večeras… »
Počeli „Filmski susreti“ u Nišu: Mira Karanović nagradu posvetila svom kolegi Cveji (VIDEO)

Počeli „Filmski susreti“ u Nišu: Mira Karanović nagradu posvetila svom kolegi Cveji (VIDEO)

Niške vesti 26.08.2023
Glumci, učesnici festivala, poklonili su se niškoj publici, a već po tradiciji na otvaranju festivala uručena je nagrada za životno delo „Pavle Vuistić“. Ove godine nagrada je pripala glumici Mirjani Karanović. Ona je, kazala da nagradu za… »
Uručenjem nagrade 'Pavle Vuisić' večeras počinju 58. Filmski susreti u Nišu

Uručenjem nagrade 'Pavle Vuisić' večeras počinju 58. Filmski susreti u Nišu

Novi magazin 26.08.2023
Festival glumačkih ostvarenja igranog filma, 58. po redu "Filmski susreti" biće otvoreni večeras uručenjem nagrade za životno delo "Pavle Vusić" glumici Mirjani Karanović, i simboličnim uručenjem ključeva Niške tvrđave glumcima. Posle… »
Karanović: U svemu što sam radila davala sam najviše od sebe, to je istina o meni (VIDEO)

Karanović: U svemu što sam radila davala sam najviše od sebe, to je istina o meni (VIDEO)

Niške vesti 26.08.2023
Poznata glumica pojavila se na konferenciji za medije u festivalskom pres centru iako je neposredno pre toga na auto-putu Niš-Beograd imala manji udes. Komentarišući nagradu „Pavle Vuisić“ Karanović je kazala da je ta nagrada vrhunac svega što… »
Filmski susreti – večeras otvaranje! Mirjani Karanović nagrada za životno delo

Filmski susreti – večeras otvaranje! Mirjani Karanović nagrada za životno delo

Niške vesti 26.08.2023
Projekcije na Letnjoj pozornici u Tvrđavi počinju od 20.30 časova, a publika će prvog dana imati priliku da pogleda tri filma, i to „Trag divljači“, „Ko živ, ko mrtav“ i „Ovuda će proći put“. Prve festivalske večeri, nakon… »
Mirjana Karanović u Nišu: "u svemu što sam radila davala sam najviše od sebe, to je istina o meni"

Mirjana Karanović u Nišu: "u svemu što sam radila davala sam najviše od sebe, to je istina o meni"

Telegraf 26.08.2023
Komentarišući nagradu „Pavle Vuisić“ Karanović je kazala da je ta nagrada vrhunac svega što je do sada uradila. U svemu što sam radila davala sam najviše od sebe, to je istina o meni, izjavila je glumica Mirjana Karanović u Nišu kojoj će… »

Vesti dana »