Povezane vesti

Šef ukrajinske obaveštajne službe: Bez vojnih operacija nemoguće je vratiti Krim

Šef ukrajinske obaveštajne službe: Bez vojnih operacija nemoguće je vratiti Krim

Politika 26.08.2023
Načelnik Glavne obaveštajne uprave Ministarstva odbrane Ukrajine Kirilo Budanov izjavio je danas da će Krim biti vraćen kombinovanim sredstvima, ali da je to nemoguće bez vojnih operacija. „Da li ste ikada čuli od mene da je moguće vratiti… »
Oglasio se šef ukrajinske obaveštajne službe: Kijev javlja šta se sprema u narednom periodu

Oglasio se šef ukrajinske obaveštajne službe: Kijev javlja šta se sprema u narednom periodu

Pravda 26.08.2023
Načelnik Glavne obaveštajne uprave Ministarstva odbrane Ukrajine Kirilo Budanov izjavio je danas da će Krim biti vraćen kombinovanim sredstvima, ali da je to nemoguće bez vojnih operacija. Da li ste ikada čuli od mene da je moguće vratiti bilo koju… »
“Krim nije moguće vratiti bez prolivanja krvi”

“Krim nije moguće vratiti bez prolivanja krvi”

Vesti online 26.08.2023
Načelnik Glavne obaveštajne uprave Ministarstva odbrane Ukrajine Kirilo Budanov izjavio je danas da će Krim biti vraćen kombinovanim sredstvima, ali da je to nemoguće bez vojnih operacija. „Da li ste ikada čuli od mene da je moguće vratiti bilo… »

Vesti dana »