Povezane vesti

Srbinu je Premijer liga bila suđena: Englezi ga nagrađivali zbog "Fantazija", a sada brani gol Čelsija

Srbinu je Premijer liga bila suđena: Englezi ga nagrađivali zbog "Fantazija", a sada brani gol Čelsija

Večernje novosti 27.08.2023
ŽIVOT piše romane, a Đorđu Petroviću ispisao sjajne stranice. FOTO: AP Nekadašnji golman fudbalskog kluba Čukarički sa Čelsijem je potpisao ugovor na sedam godina, a zanimljivo je da je od ranije poznat po svojoj ljubavi ka Ostrvu i… »
Đorđu Petroviću je očigledno bila suđena Premijer liga

Đorđu Petroviću je očigledno bila suđena Premijer liga

Sport klub 27.08.2023
Reprezentativni golman Srbije još ranije se pokazao kao izvrstan poznavalac Premijer lige. Đorđe Petrović je potpisao sedmogodišnji ugovor sa Čelsijem. Bivši golman Čukaričkog i Nju Inlgand revolušna tako je postao prvi čuvar mreže Plavaca… »
Petrović narednih sedam godina u Čelziju: Veliki korak za mene (foto, video)

Petrović narednih sedam godina u Čelziju: Veliki korak za mene (foto, video)

Sportski žurnal 27.08.2023
Bivši golman Čukaričkog Đorđe Petrović potpisao za Plavce. Srpski čuvar mreže Đorđe Petrović (23, 194 cm) potpisao sedmogodišnji ugovor sa londonskim Čelzijem! Bivši golman Čukaričkog, jedan od izdanaka omladinske škole tima sa Banovog… »
Đorđe potpisao za Čelsi, a sa njim dolazi i prelepa Đina: Bila je Mis Srbije, a Britance je već zaludela! (foto)

Đorđe potpisao za Čelsi, a sa njim dolazi i prelepa Đina: Bila je Mis Srbije, a Britance je već zaludela! (foto)

Mondo 27.08.2023
Đorđe Petrović potpisao je za Čelsi, a a njim u London dolazi i njegova prelepa supruga Đina. Đorđe Petrović potpisao je za Čelsi, a a njim u London dolazi i njegova prelepa supruga Đina. Đorđe Petrović (23) postao je i zvanično novi… »
Đorđe Petrović i zvanično golman Čelsija: Ispunio mi se san, jedva čekam da zaigram na „Stamford Bridžu“ (VIDEO)

Đorđe Petrović i zvanično golman Čelsija: Ispunio mi se san, jedva čekam da zaigram na „Stamford Bridžu“ (VIDEO)

Danas 27.08.2023
Srpski golman Đorđe Petrović danas je potpisao sedmogodišnji ugovor sa Čelsijem, a odmah potom je zvanično predstavljen medijima. Bivši golman Čukaričkog je u klub iz Londona stigao iz Nju Ingland Revolušna, ekipe koja se takmiči u američkoj… »
Čelsi mi je rekao sve što želim da čujem: Srpski golman sedam godina u Premijer ligi

Čelsi mi je rekao sve što želim da čujem: Srpski golman sedam godina u Premijer ligi

Večernje novosti 26.08.2023
NAJBOLjI golman MLS lige, Đorđe Petrović novi je čuvar mreže londonskog Čelsija. Foto: EPA-EFE/CJ GUNTHER Klub je odmah promovisao novog golmana, a Fabricio Romano tvrdi da je sa klubom potpisao ugovor na sedam godina. Đorđe Petrović je kratko… »

Vesti dana »