Povezane vesti

Duboa besan: Trebalo je da budem prvak sveta, pokraden sam!

Duboa besan: Trebalo je da budem prvak sveta, pokraden sam!

Sport klub 27.08.2023
Britanski bokser teške kategorije Danijel Duboa pomalo neočekivano je dobrio priliku da se bori za titule svetskog prvaka teške kategorije u verzijama WBA, IBF i WBO. Ovaj 25-godišnjak iz Londona je u Vroclavu izazvao aktuelnog šampiona Aleksandra… »
Ukrajinac Usik nokautirao Britanca Dubou i odbranio titulu svetskog šampiona

Ukrajinac Usik nokautirao Britanca Dubou i odbranio titulu svetskog šampiona

Politika 27.08.2023
VROCLAV – Ukrajinski bokser Oleksandr Usik odbranio je titule svetskog šampiona u teškoj kategoriji u verzijama IBF, WBA i WBO, pošto je noćas u Vroclavu nokautom u devetoj rundi pobedio Britanca Danijela Dubou. Borba u Vroclavu ostaće upamćena i… »
Aleksandar Usik odbranio titulu prvaka sveta, Duboa tvrdi: "Ovo je prevara!"

Aleksandar Usik odbranio titulu prvaka sveta, Duboa tvrdi: "Ovo je prevara!"

Sportske.net 27.08.2023
Ukrajinski bokser Aleksandar Usik odbranio je titule svetskog šampiona u teškoj kategoriji u verzijama IBF, VBA i VBO, pošto je u Vroclavu nokautom u devetoj rundi pobedio Britanca Danijela Dubou. Borba u Vroclavu ostaće upamćena i po detalju iz pete… »
Usik nokautirao Dubou: Ukrajinac odbranio titulu svetskog šampiona

Usik nokautirao Dubou: Ukrajinac odbranio titulu svetskog šampiona

Večernje novosti 27.08.2023
Ukrajinski bokser Aleksandar Usik odbranio je titule svetskog šampiona u teškoj kategoriji u verzijama IBF, WBA i WBO, pošto je noćas u Vroclavu nokautom u devetoj rundi pobedio Britanca Danijela Dubou. Foto: AP Borba u Vroclavu ostaće upamćena i po… »
Ukrajinac odbranio titulu, napadaju ga da je varao! Haos zbog jednog poteza - da li mu je sudija pomogao? (video)

Ukrajinac odbranio titulu, napadaju ga da je varao! Haos zbog jednog poteza - da li mu je sudija pomogao? (video)

Mondo 27.08.2023
Oleksandr Usik odbranio je titulu, ali je jedan njegov potez napravio haos. Oleksandr Usik odbranio je titulu, ali je jedan njegov potez napravio haos. Oleksandr Usik odbranio je titulu prvaka sveta u teškoj kategoriji. U Vroclavu (Poljska) je tehničkim… »
Usik nokautirao Dubou i odbranio titulu svetskog šampiona (video)

Usik nokautirao Dubou i odbranio titulu svetskog šampiona (video)

Sportski žurnal 27.08.2023
- Ja sam spreman sutra da se borim sa Fjurijem. Ne znam da li je i on. Osećam se dobro. Hvala mojoj zemlji, timu i porodici - rekao je Usik posle meča. Ukrajinski bokser Aleksandar Usik odbranio je titule svetskog šampiona u teškoj kategoriji u… »

Vesti dana »