Povezane vesti

Zavirite u vilu vere Matović od 4 miliona €! Samo jednom otvorila vrata svog doma, sve antikviteti, a tek čije slike drži…

Zavirite u vilu vere Matović od 4 miliona €! Samo jednom otvorila vrata svog doma, sve antikviteti, a tek čije slike drži…

Kurir 27.08.2023
Vera Matović živi u vili na Dedinju za koju se priča da vredi oko četiri miliona evra i to je zapravo jedna od najskupljih vila na estradi. Folkerka nikad ne objavljuje detalje svog doma, ali je jednom prilikom otvorila vrata kuće na Dedinju i to u… »
Moja kuća na Dedinju smeta svima! Folk pevačica ima vilu od 4 miliona evra i svima bode oči - Koga briga, nisam ukrala!

Moja kuća na Dedinju smeta svima! Folk pevačica ima vilu od 4 miliona evra i svima bode oči - Koga briga, nisam ukrala!

Mondo 27.08.2023
Vera Matović ima najskuplju vili na estradi, a ona je sada progovorila o zaradi, kolegama i estradi. Vera Matović ima najskuplju vili na estradi, a ona je sada progovorila o zaradi, kolegama i estradi. Za Veru Matović pričaju da je najbogatija na… »
"Koga briga koliko para stavljam u sef, nisam ukrala! Ona ima najskuplju kuću na estradi, vredi oko 4 miliona € i svima bode…

"Koga briga koliko para stavljam u sef, nisam ukrala! Ona ima najskuplju kuću na estradi, vredi oko 4 miliona € i svima bode…

Kurir 27.08.2023
Pevačica Vera Matović poseduje najskuplju kuću na estradi koja vredi oko 3,8 miliona evra i n alazi se na Dedinju. Ona je sada progovorila o zaradi, kolegama i estradi. - Moja kuća na Dedinju smeta svima, a meni ničija. To koliko sam u nešto… »
"Šta koga briga koliko sam para stavila u sef, nikog nisam pokrala": Folkerka ima najskuplju kuću na estradi, vredi oko 4…

"Šta koga briga koliko sam para stavila u sef, nikog nisam pokrala": Folkerka ima najskuplju kuću na estradi, vredi oko 4…

Blic 27.08.2023
Folk pevačica Vera Matović poseduje najskuplju kuću na estradi koja vredi oko 3,8 miliona evra i nalazi se na Dedinju. Ona je sada progovorila o zaradi, kolegama i estradi. - Nikad nisam razumela kolege koje na svakom koraku pričaju o zaradi, o novcu… »

Vesti dana »