Povezane vesti

Pešić: Izgubiš – ispadaš, mnogo je važno da to znamo

Pešić: Izgubiš – ispadaš, mnogo je važno da to znamo

Euronews 27.08.2023
Selektor srpske reprezentacije, Svetislav Pešić, se tokom treninga uoči sutrašnjeg meča sa Portorikom (14.00) obratio medijima. U prvom kolu "orlovi" su sjajnu igru krunisali ubedljivom pobedom nad selekcijom Kine 105:63. Selektor Pešić je istakao… »
Pešić otkrio dobru vest, uz opomenu: ''U Indijanapolisu je moglo neki put i da se izgubi, a ovde...''

Pešić otkrio dobru vest, uz opomenu: ''U Indijanapolisu je moglo neki put i da se izgubi, a ovde...''

Sportske.net 27.08.2023
Posle odličnog starta i ubedljive pobede nad Kinom u prvom kolu Grupe B na Svetskom prvenstvu u Manili, košarkaška reprezentacija Srbije se priprema za sutrašnji susret sa Portorikom. Posle današnjeg treninga, sa novinarima u Manili su razgovarali… »
"Ja vam pričam, vi ne čujete!" Svetislav Pešić pred Srbija - Portoriko uzeo za primer Mundobasket u Indijanapolisu (video)

"Ja vam pričam, vi ne čujete!" Svetislav Pešić pred Srbija - Portoriko uzeo za primer Mundobasket u Indijanapolisu (video)

Večernje novosti 27.08.2023
PONOVO je pred srpskim medijima nakon treninga u Manili izašao Svetislav Pešić. Selektor Srbije govorio je o aktuelnim temama na Mundobasketu. FOTO: FIBA.Basketball Podsetio je Pešić da Srbija nema prava na grešku. - Ovo je početak prvenstva, kao… »
Delegacija Košarkaškog saveza Srbije na radnom ručku sa čelnicima FIBA

Delegacija Košarkaškog saveza Srbije na radnom ručku sa čelnicima FIBA

Politika 27.08.2023
Predsednik Košarkaškog saveza Srbije (KŠ) Predrag Danilović i generalni sekretar Zlatko Bolić bili su danas gosti na radnom ručku, koji je organizovao generalni sekretar Svetske košarkaške federacije (FIBA) Andreas Zagklis tokom Svetskog prvenstva… »
Gde možete da gledate meč Mundobasketa Portoriko – Srbija?

Gde možete da gledate meč Mundobasketa Portoriko – Srbija?

Danas 27.08.2023
Košarkaši Srbije igraju u ponedeljak 28. avgusta drugi meč Grupe B na Svetskom prvenstvu u Japanu, Filipinima i Indoneziji Srbija je u prvoj utakmici savlada Kinu sa 105:63. Iako Kina svakako nije košarkaška velesila, izabranici Svetislava Pešića… »
Sastanak Danilovića i Bolića s čelnicima FIBA

Sastanak Danilovića i Bolića s čelnicima FIBA

Sportski žurnal 27.08.2023
Radni ručak u Manili, glavnom gradu Filipina, organizovao je generalni sekretar Andreas Zagklis. Predsednik Košarkaškog saveza Srbije (KSS) Predrag Danilović i generalni sekretar Zlatko Bolić bili su danas gosti na radnom ručku, koji je organizovao… »
Delegacija KSS na radnom ručku sa čelnicima FIBA

Delegacija KSS na radnom ručku sa čelnicima FIBA

Sport klub 27.08.2023
Predsednik Košarkaškog saveza Srbije (KSS) Predrag Danilović i generalni sekretar Zlatko Bolić bili su gosti na radnom ručku, koji je organizovao generalni sekretar Svetske košarkaške federacije (FIBA) Andreas Zagklis tokom Svetskog prvenstva u… »
Davidovac pred Portoriko: "Da se ne lažemo..."

Davidovac pred Portoriko: "Da se ne lažemo..."

Sportske.net 27.08.2023
Košarkaška reprezentacija Srbije trijumfalno je započela učešće na Mundobasketu. Srbija je u prvom kolu grupe B u Manili ubedljivo savladala selekciju Kine sa 105:63, a u narednoj rundi "orlove" očekuje duel protiv Portorika. Portorikanci su na… »
KSS na sastanku sa predstavnicima FIBA: Radni ručak u Manili, Zaglis zvao Danilovića i Bolića

KSS na sastanku sa predstavnicima FIBA: Radni ručak u Manili, Zaglis zvao Danilovića i Bolića

Mondo 27.08.2023
Održan je sastanak između predstavnika košarkaškog saveza Srbije i čelnika FIBA u Manili. Održan je sastanak između predstavnika košarkaškog saveza Srbije i čelnika FIBA u Manili. Svetsko prvenstvo u košarci traje. Srbija će u ponedeljak… »
Zbog saleta sve pucalo od emocija! Srbija mu pokvarila rođendan, a on otvorio dušu: "Dao sam im deo sebe"

Zbog saleta sve pucalo od emocija! Srbija mu pokvarila rođendan, a on otvorio dušu: "Dao sam im deo sebe"

Mondo 27.08.2023
Veoma emotivno bilo je u Manili pre, tokom i posle utamice Srbije i Kine. Veoma emotivno bilo je u Manili pre, tokom i posle utamice Srbije i Kine. Srbija je pokvarila 56. rođendan Aleksandru Đorđeviću pošto je u subotu 26. avgusta srušila Kinu… »
Aleksandar Đorđević oduševljen igrom „orlova“ u meču protiv Kine: Srbija može do finala, ponosan sam na te momke

Aleksandar Đorđević oduševljen igrom „orlova“ u meču protiv Kine: Srbija može do finala, ponosan sam na te momke

Danas 26.08.2023
Selektor reprezentacije Kine Aleksandar Đorđević rekao je posle meča u kojem je njegova ekipa izgubila od Srbije (105:63) na startu Mundobasketa, da je za njega bila „emotivna utakmica“. – Znate odakle sam, i šta sam sve prošao sa ovim… »

Vesti dana »