Povezane vesti

Jelena Batos hitno hospitalizovana! Rijaliti cica zabrinula sve, oglasila se iz bolnice - "Imam infekciju, ne znaju gde"

Jelena Batos hitno hospitalizovana! Rijaliti cica zabrinula sve, oglasila se iz bolnice - "Imam infekciju, ne znaju gde"

Mondo 27.08.2023
Bivša učesnica Zadruge Jelena Batos oglasila se iz Kliničkog centra u kojem je hitno zbrinuta usled pogoršanja zdravstvenog stanja. Bivša učesnica Zadruge Jelena Batos oglasila se iz Kliničkog centra u kojem je hitno zbrinuta usled pogoršanja… »
Prva slika hospitalizovane Jelene Batos! Bivša zadrugarka prikovana za bolnički krevet moli se samo za jedno! (foto)

Prva slika hospitalizovane Jelene Batos! Bivša zadrugarka prikovana za bolnički krevet moli se samo za jedno! (foto)

Alo 27.08.2023
Ne prestaje da plače! Bivša učesnica "Zadruge" Jelena Batos iznenada je završila u bolnici, a vest o njenom narušenom zdravstvenom stanju zabrinula je njene pratioce na mrežama. I dalje je prikovana za bolničku postelju, a lekari još uvek ne znaju… »
Jelena Batos hitno hospitalizovana: Lekari ne znaju o čemu je reč, rade se sva ispitivanja

Jelena Batos hitno hospitalizovana: Lekari ne znaju o čemu je reč, rade se sva ispitivanja

Alo 27.08.2023
Doktori ne znaju šta joj se dešava! Jelena Batos, bivša učesnica rijalitija "Zadruga", hospitalizovana je u Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske, odakle se javila pratiocima na Instagramu. Pink Pogledaj galeriju Printscreen Pogledaj… »
Drama bivše zadrugarke: U toku noći hitno primljena u Klinički centar: "Doktori ne znaju šta se dešava sa mnom"

Drama bivše zadrugarke: U toku noći hitno primljena u Klinički centar: "Doktori ne znaju šta se dešava sa mnom"

Blic 27.08.2023
Jelena Batos, bivša učesnica rijalitija "Zadruga", hospitalizovana je u Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske, odakle se javila pratiocima na Instagramu. - Mene život milion puta opominje da se ne stresiram i nikada da se naučim. Nema… »
Drama bivše zadrugarke: Hitno primljena u bolnicu, doktori ne znaju šta joj se dešava! (foto)

Drama bivše zadrugarke: Hitno primljena u bolnicu, doktori ne znaju šta joj se dešava! (foto)

Kurir 27.08.2023
Jelena Batos, bivša učesnica rijalitija "Zadruga", hospitalizovana je u Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske, odakle se javila pratiocima na Instagramu. - Mene život milion puta opominje da se ne stresiram i nikada da se naučim. Nema… »

Vesti dana »