Povezane vesti

Dodik pevao hit Baje Malog Knindže! Pored njega princ Filip i princeza Danica (video)

Dodik pevao hit Baje Malog Knindže! Pored njega princ Filip i princeza Danica (video)

Kurir 27.08.2023
Milorad Dodik, predsednik Republike Srpske, stigao je na "Kočićev zbor" gde se nalazi u društvu princa Filipa i princeze Danice. Banjalučka ATV prenosi da je Dodik zapevao hit Baje Malog Knindže "Čuvaj mi se sine" i navodi da su se prisutni… »
Bratski zagrljaj: Kako je Dodik uživao na koncertu Baje Malog Knindže u šatoru svog kuma na Kočićevom zboru (foto, video)

Bratski zagrljaj: Kako je Dodik uživao na koncertu Baje Malog Knindže u šatoru svog kuma na Kočićevom zboru (foto, video)

Blic 27.08.2023
Nakon što je strance nazvao Rudonjama i "pokazao" im srednji prst, predsednik Republike Srpske je na Kočićevom zboru obišao nekoliko šatora, zapevao, pa za pojas zadenuo, a onda se, očekivano zaputio ka šatoru svog kuma, na koncert Baje Malog… »
"Stranci su Rudonje, pokazujemo im srednji prst, iz inata" Dodik se na Kočićevom zboru obrušio na BiH, Britance, Amerikance…

"Stranci su Rudonje, pokazujemo im srednji prst, iz inata" Dodik se na Kočićevom zboru obrušio na BiH, Britance, Amerikance…

Blic 27.08.2023
Iako mislimo da smo se izborili za slobodu, mi i danas ovdje imamo Rudonje, kao u Kočićevo doba. Imamo glavnog Rudonju iz istog naroda iz kojeg je bio i onaj iz Kočićeve priče. Taj Rudonja hoće da otme zemlju Srbima, a mi mu iz inata pokazujemo… »
Dodik najavio da će od sada strance zvati Rudonjama i pokazivati im srednji prst

Dodik najavio da će od sada strance zvati Rudonjama i pokazivati im srednji prst

N1 Info 27.08.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je na "Kočićevom zboru" na Manjači da će od sada sve strance zvati "Rudonjama", optuživši SAD, Nemačku i posebno Veliku Britaniju da vode politiku usmerenu protiv Srba. „Iako mislimo da smo se… »
Dodik najavio da će od sada strance zvati „Rudonjama“ i pokazivati im srednji prst

Dodik najavio da će od sada strance zvati „Rudonjama“ i pokazivati im srednji prst

Danas 27.08.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas na „Kočićevom zboru“ na Manjači da će od sada sve strance zvati „Rudonjama“, optuživši SAD, Nemačku i posebno Veliku Britaniju da vode politiku usmerenu protiv Srba. „Iako mislimo… »

Vesti dana »