Povezane vesti

Dodik najavio da će od sada strance zvati Rudonjama i pokazivati im srednji prst

Dodik najavio da će od sada strance zvati Rudonjama i pokazivati im srednji prst

Radio sto plus 27.08.2023
“Iako mislimo da smo se izborili za slobodu, mi i danas ovde imamo Rudonje, kao u Kočićevo doba. Imamo glavnog Rudonju iz istog naroda iz kojeg je bio i onaj iz Kočićeve priče. Taj Rudonja hoće da otme zemlju Srbima, a mi mu iz inata pokazujemo… »
Milorad Dodik poručuje narodu da od sad strance zove Rudonjama

Milorad Dodik poručuje narodu da od sad strance zove Rudonjama

Vreme 27.08.2023
Region „Stranci su Rudonje, pokazujemo im srednji prst“, rekao je Dodik danas na „Kočićevom zboru“, i pevao pesme Baje Malog Knindže. Danas je u Republici Srpskoj na Manjači počeo Kočićev zbor, tradicionalna kulturna manifestacija… »
Dodik najavio da će od sada strance zvati Rudonjama i pokazivati im srednji prst

Dodik najavio da će od sada strance zvati Rudonjama i pokazivati im srednji prst

Beta 27.08.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas na "Kočićevom zboru" na Manjači da će od sada sve strance zvati "Rudonjama", optuživši SAD, Nemačku i posebno Veliku Britaniju da vode politiku usmerenu protiv Srba. "Iako mislimo da smo se… »
Sve strance od SAD ću nazivati Rudonjama i pokazivati im srednji prst: Šok izjava Dodika na Kočićevom zboru na Manjači!

Sve strance od SAD ću nazivati Rudonjama i pokazivati im srednji prst: Šok izjava Dodika na Kočićevom zboru na Manjači!

Kurir 27.08.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas na "Kočićevom zboru" na Manjači da će od sada sve strance zvati "Rudonjama", optuživši SAD, Nemačku i posebno Veliku Britaniju da vode politiku usmerenu protiv Srba. - Iako mislimo da smo… »
Dodik najavio da će od sada sve strance zvati Rudonjama

Dodik najavio da će od sada sve strance zvati Rudonjama

Radio 021 27.08.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da će od sada sve strance zvati "Rudonjama", optuživši SAD, Nemačku i posebno Veliku Britaniju da vode politiku usmerenu protiv Srba. "Iako mislimo da smo se izborili za slobodu, mi i danas ovde… »

Vesti dana »