Повезане вести
Крагујевац има велико срце: Одржана хуманитарна „Трка кроз Шумарице”
Инфозија 27.08.2023
Хуманитарна „Трка кроз Шумарицеˮ чији је циљ прикупљање новчаних средстава за лечење две Крагујевчане, Неде Кујунџић и Симоне Стојановић, одржана је данас, пети пут по реду, у Шумарицама. Старту трке, присуствовао је Предраг… »
Одржана хуманитарна „Трка кроз Шумарице“
Глас Шумадије 27.08.2023
Хуманитарна „Трка кроз Шумарицеˮ чији је циљ прикупљање новчаних средстава за лечење две наше суграђанке Неде Кујунџић и Симоне Стојановић, одржана је данас, пети пут по реду, у Шумарицама. Старту трке, присуствовао је… »
У Шумарицама хуманитарна трка
Глас Шумадије 27.08.2023
Хуманитарна „Трка кроз Шумарицеˮ , чији је циљ прикупљање новчаних средстава за лечење две наше суграђанке Неде Кујунџић и Симоне Стојановић, почела је дечјом трком. На фотографији је једна од такмичарки, девојчица Јулија… »
Вести дана »
Оснива се Универзитет Свети Сава; Вучић на потписивању меморандума са СПЦ: "Огроман корак напред у начину, моделу и приступу образовању"
Блиц пре 32 минутајош 18 повезаних
Прогноза за петак, 8. мај 2026.године: Облачно и топло време
Сербиан Невс Медиа пре 3 сатајош 23 повезане
Мацут: Србија разуме потребе МОЛ-а, али не може да иде на своју штету
Бета пре 3 сатајош 21 повезана




