Povezane vesti

Brnabić na večeri slovenačkog premijera uoči početka foruma na Bledu

Brnabić na večeri slovenačkog premijera uoči početka foruma na Bledu

Politika 27.08.2023
BLED – Premijerka Srbije Ana Brnabić prisustvuje večeri koju je priredio slovenački premijer Robert Golob uoči početka Strateškog foruma na Bledu. „Drago mi je da vidim predsednika Evropskog saveta Šarla Mišela i što ću razgovarati sa… »
Brnabić sutra na Strateškom forumu na Bledu

Brnabić sutra na Strateškom forumu na Bledu

Politika 27.08.2023
Premijerka Ana Brnabić učestvovaće sutra na Strateškom forumu na Bledu, u Sloveniji, saopšteno je iz Vlade Srbije. U Sloveniji će sutra početi Bledski strateški forum, koji se ove godine organizuje pod naslovom „Solidarnost za globalnu… »
Brnabić na Bledskoj večeri uoči Strateškog foruma

Brnabić na Bledskoj večeri uoči Strateškog foruma

RTV 27.08.2023
BLED - Premijerka Srbije Ana Brnabić prisustvuje večeri koju je priredio slovenački premijer Robert Golob uoči početka Strateškog foruma na Bledu. "Drago mi je da vidim predsednika Evropskog saveta Šarla Mišela i što ću razgovarati sa partnerima… »
Brnabić na večeri kod slovenačkog premijera uoči početka foruma na Bledu

Brnabić na večeri kod slovenačkog premijera uoči početka foruma na Bledu

Euronews 27.08.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić prisustvuje večeri koju je priredio slovenački premijer Robert Golob uoči početka Strateškog foruma na Bledu. "Drago mi je da vidim predsednika Evropskog saveta Šarla Mišela i što ću razgovarati sa partnerima iz… »
Brnabićeva na večeri slovenačkog premijera uoči početka foruma na Bledu

Brnabićeva na večeri slovenačkog premijera uoči početka foruma na Bledu

RTS 27.08.2023
Premijerka Ana Brnabić prisustvovala je večeri koju je priredio slovenački premijer Robert Golob uoči početka Strateškog foruma na Bledu. "Drago mi je da vidim predsednika Evropskog saveta Šarla Mišela i što ću razgovarati sa partnerima iz… »
Brnabić na večeri slovenačkog premijera uoči početka foruma na Bledu

Brnabić na večeri slovenačkog premijera uoči početka foruma na Bledu

Insajder 27.08.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić prisustvuje večeri koju je priredio slovenački premijer Robert Golob uoči početka Strateškog foruma na Bledu. "Drago mi je da vidim predsednika Evropskog saveta Šarla Mišela i što ću razgovarati sa partnerima iz… »
Brnabić sutra na Strateškom forumu na Bledu

Brnabić sutra na Strateškom forumu na Bledu

Telegraf 27.08.2023
Na dvodnevnom skupu je najavljeno i učešće predsednika Evropskog saveta Šarla Mišela, kao i specijalnog izaslanika za dijalog Beograda i Prištine Miroslava Lajčaka. Premijerka Ana Brnabić učestvovaće sutra na Strateškom forumu na Bledu, u… »

Vesti dana »