Povezane vesti

"Gospodin završio bogosloviju, a laže": Ana Nikolić šokirala - objavila sliku novog dečka i napisala da je vara!

"Gospodin završio bogosloviju, a laže": Ana Nikolić šokirala - objavila sliku novog dečka i napisala da je vara!

Mondo 28.08.2023
Pevačica Ana Nikolić kasno uveče rešila s pratiocima da podeli sliku dečka, za kojeg je napisala i da je u međuvremenu postao bivši! Pevačica Ana Nikolić kasno uveče rešila s pratiocima da podeli sliku dečka, za kojeg je napisala i da je u… »
"Zaljubila sam se u fana" Ana Nikolić ima dečka! Objavila fotku, a onda sve šokirala: Emotivna budala koja veruje u ljude…

"Zaljubila sam se u fana" Ana Nikolić ima dečka! Objavila fotku, a onda sve šokirala: Emotivna budala koja veruje u ljude…

Kurir 28.08.2023
Pevačica Ana Nikolić, koja je nedavno bila glavna tema na srpskoj estradi pošto je rasinula saradnju sa producentom, nakon čega su isplivali videi sa njenim licem u krastama, na svom Instagram profilu se oglasila i napisala kako se zaljubila u svog… »
"Zaljubila sam se u fana": Ana Nikolić ima novog dečka: Objavila prvu fotografiju

"Zaljubila sam se u fana": Ana Nikolić ima novog dečka: Objavila prvu fotografiju

Blic 28.08.2023
Pevačica Ana Nikolić na svom Instagram profilu se oglasila i napisala kako se zaljubila u svog fana, te obelodanila da ima novog dečka. Naime, pevačica je na pomenutoj društvenoj mreži prvo podelila dve fotografije sa nepoznatim muškarcem, nakon… »

Vesti dana »