Povezane vesti

Film „Da li me voliš” pobednik šestog „Dunav film festa”

Film „Da li me voliš” pobednik šestog „Dunav film festa”

Politika 28.08.2023
Smederevo – Dodelom nagrada sinoć je u Smederevskoj tvrđavi završen šesti „Dunav film fest” na kome je od 22. do 27. avgusta prikazano više od 30 filmskih ostvarenja, premijerno emitovane prve dve epizode domaće serije „Tunel”, a publika… »
Završen Dunav film fest na Smederevskoj tvrđavi: Dodeljene nagrade najboljim ostvarenjima

Završen Dunav film fest na Smederevskoj tvrđavi: Dodeljene nagrade najboljim ostvarenjima

Večernje novosti 28.08.2023
Svečanom dodelom nagrada i premijernim prikazivanjem tizera za film „Što se bore misli moje“ reditelja Milorada Milinkovića na Smederevskoj tvrđavi završen 6. Dunav film fest. Ilustracija/Foto: Nenad Zivanovic Nagradu „Dunavska lađa“ za… »
“Dunavska lađa” za ukrajinski film „Da li me voliš“: Završen 6. „Dunav Film Fest”

“Dunavska lađa” za ukrajinski film „Da li me voliš“: Završen 6. „Dunav Film Fest”

Nova 28.08.2023
Svečanom dodelom nagrada i premijernim prikazivanjem tizera za film „Što se bore misli moje“ reditelja Milorada Milinkovića, u Smederevu je završen 6. Dunav Film Fest. Tokom šest dana prikazano je više od 30 igranih, dokumentarnih i animiranih… »

Vesti dana »