Povezane vesti

„Dosadilo mi je da budem Dragana Šarić“: Bebi Dol odlučila da promeni ime, evo kako se sad zove

„Dosadilo mi je da budem Dragana Šarić“: Bebi Dol odlučila da promeni ime, evo kako se sad zove

Nova 28.08.2023
Odlučila je da uzme svoje kršteno ime i prezime svog supruga. Pevačica Dragana Šarić, poznatija kao Bebi Dol pod ovim imenom se proslavila tokom osamdesetih godina, a najveću popularnost stekla je učešćem na Evroviziji, kada je u Rimu 1991… »
Bebi Dol pre pet godina promenila ime! Dragana Šarić joj više ne piše ni u ličnoj karti! Ovako se sad pevačica zove!

Bebi Dol pre pet godina promenila ime! Dragana Šarić joj više ne piše ni u ličnoj karti! Ovako se sad pevačica zove!

Kurir 28.08.2023
Pevačica Dragana Šarić, poznatija kao Bebi Dol, pre pet godina promenila je ime i prezime. Kako je tada navela, želela je da započni novi život, pa je iz tog razloga odlučila i da se drugačije zove, pa je novo ime Bebi Dol je Dana Todorović. -… »
"Odlučila sam da se više ne zovem Dragana Šarić": Bebi Dol je promenila ime, evo šta joj piše u ličnoj karti

"Odlučila sam da se više ne zovem Dragana Šarić": Bebi Dol je promenila ime, evo šta joj piše u ličnoj karti

Blic 28.08.2023
Pevačica Dragana Šarić, poznatija kao Bebi Dol, pre nekoliko godina je promenila svoje ime i prezime. Kako je tada navela pevačica, ona je želela da započni novi život, pa je iz tog razloga odlučila i da se drugačije zove, pa je novo ime Bebi Dol… »

Vesti dana »