Povezane vesti

"Avion će se raspasti u vazduhu": Isplivao Prigožinov intervju u kojem kaže da je Rusija na rubu katastrofe, pominje svoje…

"Avion će se raspasti u vazduhu": Isplivao Prigožinov intervju u kojem kaže da je Rusija na rubu katastrofe, pominje svoje…

Kurir 28.08.2023
Na društvenim mrežama ponovo se pojavio stari intervju vođe vagnerovaca Jevgenija Prigožina, čiju je smrt u padu aviona juče potvrdila Rusija, a tokom kojeg on trvrdi da je ta zemlja "na ivici prospasti" i da će se, ako se nešto hitno ne učini… »
Prigožinov stari intervju: Pričao o smrti i avionu koji se raspada u vazduhu

Prigožinov stari intervju: Pričao o smrti i avionu koji se raspada u vazduhu

N1 Info 28.08.2023
Oko 40 sekundni dug snimak starog intervjua u kojem je šef ruskih plaćenika Jevgenij Prigožin rekao da bi radije bio ubijen nego da laže svoju zemlju, i govori o avionu koji se raspada na nebu, izazvao je u nedelju čitavu bujicu onlajn teorija o… »
VIDEO Isplivao jeziv intervju Prigožina iz aprila, pričao je o avionu koji će se raspasti u vazduhu: „Bolje me ubijte“

VIDEO Isplivao jeziv intervju Prigožina iz aprila, pričao je o avionu koji će se raspasti u vazduhu: „Bolje me ubijte“

Nova 28.08.2023
Video snimak starog intervjua sa šefom Vagnera Jevgenijem Prigožinom pokrenuo je lavinu nagađanja na internetu o njegovoj smrti. U snimku Prigožin govori o tome kako bi radije umro nego da laže svoju zemlju i upoređuje nestabilnu Rusiju sa avionom… »
“Bolje me ubijte”: Još jedan video Prigožina se širi društvenim mrežama

“Bolje me ubijte”: Još jedan video Prigožina se širi društvenim mrežama

Danas 28.08.2023
Internetom je ponovo počeo da se širi video-snimak iz aprila na kojem je tadašnji šef Vagnera Jevgenij Prigožin, koji je poginuo u avionskoj nesreći pre pet dana u Rusiji, ponovo počeo da se širi internetom, koji govori o tome kako bi mogao da… »
(Video) Prigožinov stari intervju ponovo aktuelan vođa Vagnera posredno predvideo raspad svog aviona u vazduhu

(Video) Prigožinov stari intervju ponovo aktuelan vođa Vagnera posredno predvideo raspad svog aviona u vazduhu

Dnevnik 28.08.2023
Stari video snimak intervjua sa vođom Vagnera Jevgenijem Prigožinom, počeo je da se širi društvenim mrežama. Upravo taj video podgrejao je nove spekulacije o njegovoj pogibiji. Na snimku Prigožin tvrdi da bi radije poginuo nego da laže svoju… »
"Avion će da se raspadne u vazduhu": Prigožinov stari intervju ponovo aktuelan

"Avion će da se raspadne u vazduhu": Prigožinov stari intervju ponovo aktuelan

Telegraf 28.08.2023
Podsetimo, avion Embraer koji je leteo iz Moskve za Sankt Peterburg srušio se u sredu uveče u Tverskom regionu, a na spisku putnika nalazio se i vođa Vagnera Jevgenij Prigožin. Stari video snimak intervjua sa vođom Vagnera Jevgenijem Prigožinom… »

Vesti dana »