Povezane vesti
Vatrogasci nastavljaju borbu sa požarima u Grčkoj: Poginulo najmanje 20 osoba, uništeno 77.000 hektara zemlje
Telegraf 28.08.2023
Grčka policija je dosad uhapsila 163 osobe, od kojih se 24 suočavaju sa optužbama koje se odnose na namerno podmetanje požara. Grčke vlasti su danas pojačale snage za gašenje požara u severoistočnom delu zemlje gde veliki smrtonosni požar bukti već 10… »
Vlasti Grčke šalju pojačanje u područja zahvaćena požarima
Slobodna Evropa 28.08.2023
Grčke vlasti ojačale su vatrogasne snage u sjeveroistočnom dijelu zemlje, gdje veliki smrtonosni požar bjesni već 10. dan, bez naznaka slabljenja. Od ukupno 21 smrtnog slučaja povezanog sa šumskim požarima u Grčkoj prošle sedmice, 20 žrtva prijavljena je… »
Smrtonosni požari bukte već 10 dana: Vatrena stihija i dalje divlja u Grčkoj, najteže na severoistoku zemlje
Blic 28.08.2023
Grčke vlasti su danas pojačale snage za gašenje požara u severoistočnom delu zemlje gde veliki smrtonosni požar bukti već 10 dana. Vatrogasna služba saopštila je da se 474 vatrogasca, uz podršku 100 vozila, sedam aviona i dva helikoptera, bore sa vatrom… »
Grci poslali pojačanje na reku maricu: Veliki požar kod granice s Turskom se ne smiruje, do sada stradalo 20 ljudi (foto)
Kurir 28.08.2023
Grčke vlasti su danas poslale pojačanje za gašenje velikog požara koji se ne smiruje već deset dana u oblasti lučkog grada Aleksandrupolisa i reke Evros (Marice) u blizini granice s Turskom. Vatrogasna služba je saopštila da su angažovana 474 vatrogasca… »
Vesti dana »

Viši sud u Novom Sadu odbio žalbu: Student Bogdan Jovičić ostaje u pritvoru, skupovi podrške u više gradova (foto/video)
Blic pre 1 satjoš 54 povezane

Zelenski digao uzbunu: Putin udara na NATO i EU, ratni plan otkriven?!
Alo pre 1 satjoš 46 povezanih

Tramp najavio sastanak sa kineskim predsednikom u Južnoj Koreji
Radio sto plus pre 47 minutajoš 28 povezanih

BIA zbog vojne parade pozvala desetak studenata na „prijateljski i neobavezan razgovor“
Vreme pre 9 satijoš 8 povezanih