Povezane vesti
Šef NATO Kancelarije u Beogradu: Unapređivaćemo saradnju sa partnerima na Zapadnom Balkanu
Slobodna Evropa 28.08.2023
I dalje čekamo da vidimo potpunu deeskalaciju situacije na severu Kosova, izjavio je u intervjuu za Radio Slobodna Evropa (RSE) šef NATO Kancelarije za vezu u Beogradu Đampjero (Giampiero) Romano. "Sve strane moraju raditi na sprečavanju bilo kakve… »
Šef NATO Kancelarije za vezu u Beogradu: Romano: Sve što radimo zasniva se na zahtevima Srbije i prema njenim potrebama!
Kurir 28.08.2023
Šef NATO Kancelarije za vezu u Beogradu Đampjero Romano izjavio je da je konstruktivni dijalog jedini način za rešavanje razlika, kao i da je dijalog Beograda i Prištine pod okriljem EU najbolja platforma za pronalaženje rešenja koje uvažava prava… »
Romano: Konstruktivni dijalog između Beograda i Prištine je jedini način za rešavanje razmirica
Euronews 28.08.2023
Šef NATO Kancelarije za vezu u Beogradu Đampjero Romano izjavio je da je konstruktivni dijalog jedini način za rešavanje razmirica, kao i da je dijalog Beograda i Prištine pod okriljem EU najbolja platforma za pronalaženje rešenja koje uvažava… »
Vesti dana »

Smenjivaće se kiša, sunce, oblaci u ovom delu zemlje biće 22 stepena
Dnevnik pre 1 satjoš 10 povezanih

Sijarto: Ako Tramp ne može da izdejstvuje mir u Ukrajini, niko ne može
Blic pre 6 satijoš 9 povezanih

Bruka u Beloj kući: Zvaničnici u grupnom ćaskanju planirali napad na Jemen, a sve slučajno video novinar
BBC News pre 58 minutajoš 8 povezanih

Izraelska vojska napala dva sirijska vojna aerodroma; IDF: Tokom operacije u Rafi ubijeno 20 terorista
RTS pre 1 satjoš 3 povezane

2 Osobe stradale u požaru u Lazarevcu: Vatrogasci iz stana izvukli muškarca i devojku
Kurir pre 59 minutajoš 6 povezanih