Povezane vesti

Ni Dunav ni Sava ne mogu da je operu: Šta albanski mediji pišu o Riti Ori nakon što se ogrnula srpskom zastavom

Ni Dunav ni Sava ne mogu da je operu: Šta albanski mediji pišu o Riti Ori nakon što se ogrnula srpskom zastavom

Nova 28.08.2023
Britanska pevačica, rođena na Kosovu, Rita Ora suočava se sa kampanjom govora mržnje na internetu zasnovanim na nacionalnoj osnovi, i to samo zbog toga što je na društvenim mrežama osvanuo snimka na kojem se vidi kako drži srpsku zastavu na… »
"Sama mi je izvukla zastavu iz ruke": Oglasio se momak kom je pevačica iz Prištine uzela našu trobojku: "Rita Ora me je…

"Sama mi je izvukla zastavu iz ruke": Oglasio se momak kom je pevačica iz Prištine uzela našu trobojku: "Rita Ora me je…

Blic 28.08.2023
Momak iz Mađarske po imenu Sabo Gabor Borivoj, od kog je pevačica iz Prištine Rita Ora uzela zastavu Srbije na koncertu, oglasio se i izneo svoje utiske. On je, kako nam je objasnio, iz mešovitog braka, odnosno majka mu je Srpkinja, a otac Mađar. -… »
Mladić koji je dao zastavu riti Ori nije Srbin! Sada je poslao brutalnu poruku albanskoj pevačici - evo kako joj je dao…

Mladić koji je dao zastavu riti Ori nije Srbin! Sada je poslao brutalnu poruku albanskoj pevačici - evo kako joj je dao…

Dnevnik 28.08.2023
Pevačica Rita Ora, koja je poreklom sa Kosova, juče kada je uzela i ogrnula se sa srpskom zastavom. Ona je ranije prozivala Srbiju i vređala Srbe, a sada se ogrnula srpskom zastavom tokom koncerta i izazvala svetsku pometnju. Ona je u izjavi medijima… »
(VIDEO) Pogledajte trenutak kada je Rita Ora uzela srpsku zastavu i ogrnula se njome: Ovo je dečko koji je pevačici dao…

(VIDEO) Pogledajte trenutak kada je Rita Ora uzela srpsku zastavu i ogrnula se njome: Ovo je dečko koji je pevačici dao…

Nova 28.08.2023
Pevačica albanskog porekla Rita Ora na festivalu u Mađarskoj je nastupala sa zastavom Srbije, koju je uzela od jednog mladića iz publike, a onda nastavila da peva ogrnuta srpskom trobojkom. Naime, dok je nastupala u Mađarskoj iz publike su Riti Ori… »
Rita ora je sama uzela srpsku zastavu: Oglasio se momak iz publike - Ona je i mene iznenadila (video)

Rita ora je sama uzela srpsku zastavu: Oglasio se momak iz publike - Ona je i mene iznenadila (video)

Večernje novosti 28.08.2023
MOMAK iz Mađarske po imenu Sabo Gabor Borivoj, koji je pevačici iz Prištine Riti Ori dao zastavu Srbije na koncertu, oglasio se i izneo svoje utiske. Foto: Printskrin On je, kako je objasnio, iz mešovitog braka, odnosno majka mu je Srpkinja, a otac… »
(Video) Ovo je dečko koji je Riti Ori dao srpsku zastavu: Pevačica se ogrnula trobojkom, a on vrisnuo od sreće

(Video) Ovo je dečko koji je Riti Ori dao srpsku zastavu: Pevačica se ogrnula trobojkom, a on vrisnuo od sreće

Blic 28.08.2023
Pevačica albanskog porekla, Rita Ora na festivalu u Mađarskoj je nastupala sa srpskom zastavom, da bi se kasnije izvinjavala pravdajući se da je mislila da je u pitanju mađarska zastava. Naime, tokom nastupa iz publike su Riti Ori dali srpski zastavu… »
Rita Ora i nakon silaska sa bine nastavila da skače sa srpskom zastavom: Otišla u publiku ogrnuta našom trobojkom i neumorno…

Rita Ora i nakon silaska sa bine nastavila da skače sa srpskom zastavom: Otišla u publiku ogrnuta našom trobojkom i neumorno…

Nova 28.08.2023
Pevčica albanskog porekla Rita Ora nedavno je izazvala pravu buru u javnosti kada je na koncert u Mađarskoj došla uvijena u srpsku zastavu. Naime, dok je izvodila pesmu, njoj je neko dodao srpsku zastavu, kojom se ona ogrnula i nastavila da peva… »
Isplivao novi snimak: Pogledajte trenutak kada se Rita Ora ogrnula srpskom zastavom - sada se pravda (video)

Isplivao novi snimak: Pogledajte trenutak kada se Rita Ora ogrnula srpskom zastavom - sada se pravda (video)

Večernje novosti 28.08.2023
PEVAČICA albanskog porekla Rita Ora na festivalu u Mađarskoj je nastupala sa srpskom zastavom, da bi se kasnije izvinjavala pravdajući se da je mislila da je u pitanju mađarska zastava. Foto: TikTok/albaniannn_video Naime, tokom nastupa iz publike su… »
(Video) Isplivao još jedan snimak: Rita Ora sišla u publiku, pa se ogrnula srpskom zastavom: Publika je oduševljeno gledala

(Video) Isplivao još jedan snimak: Rita Ora sišla u publiku, pa se ogrnula srpskom zastavom: Publika je oduševljeno gledala

Blic 28.08.2023
Pevačica albanskog porekla, Rita Ora na festivalu u Mađarskoj je nastupala sa srpskom zastavom, da bi se kasnije izvinjavala pravdajući se da je mislila da je u pitanju mađarska zastava. Naime, tokom nastupa iz publike su Riti Ori dali srpski zastavu… »

Vesti dana »