Povezane vesti

"Ovo je ogromno, mama kaže da je loš znak" Vesnu zaledio prizor na terasi: Skočila sam i pobegla u kuću (foto)

"Ovo je ogromno, mama kaže da je loš znak" Vesnu zaledio prizor na terasi: Skočila sam i pobegla u kuću (foto)

Kurir 28.08.2023
Susret sa nepoznatim insektom većini ljudi bude vrlo neprijatan, posebno ako "to nešto" vidimo prvi put. Sada je jedan takav susret zadesio i Vesnu koja je videla ogromnog leptira na svojoj terasi. "Ostala sam šokirana, odmah sam skočila i pobegla u… »
"Je l' neko zna šta je ovo? Odmah sam skočila i pobegla!" Vesna se šokirala kad je videla prizor na terasi - ogromno je!

"Je l' neko zna šta je ovo? Odmah sam skočila i pobegla!" Vesna se šokirala kad je videla prizor na terasi - ogromno je!

Mondo 28.08.2023
Vesna je objavila na mrežama sliku insekta koji je doleteo na njenu terasu i jako je uplašio. Vesna je objavila na mrežama sliku insekta koji je doleteo na njenu terasu i jako je uplašio. Susret sa nepoznatim insektom većini ljudi bude vrlo… »
"Ovo je veštica, nisu to čista posla": Vesna je ostala skamenjena prizorom sa terase: "Skočila sam i pobegla u kuću" (foto)

"Ovo je veštica, nisu to čista posla": Vesna je ostala skamenjena prizorom sa terase: "Skočila sam i pobegla u kuću" (foto)

Blic 28.08.2023
Tokom leta često se dešava da nas brojni insekti posete, a većina njih su neželjeni gosti. Uglavnom su nam svi poznati, bilo da se radi o smrdibubama, osama, pčelama, stršljenovima, dok predveče muku mučimo sa komarcima. No, šta kada nam se u… »

Vesti dana »